Zwycięstwo z drużyną AKF Poznań

Zwycięstwo z drużyną AKF Poznań 1

W rozegranym w dniu 26.04.2014 r. meczu wyjazdowym na boisku ze sztucznej nawierzchni przy ulicy Grunwaldzkiej w Poznaniu drużyna Orlików Starszych UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. pokonała drużynę AKF Poznań 4:2.

Zespół z Grodziska Wielkopolskiego pomimo widocznej przewagi w pierwszej połowie meczu schodził na przerwę z wynikiem 0:1.

Druga połowa meczu to już wyraźna dominacja zespołu UKS Dyskobolia. Pierwszą bramkę strzelił Michał Tata doprowadzając wynik do remisu .

Kolejne gole dla drużyny z Grodziska Wlkp.  padły po trafieniach Kacpra Szyminczaka, Oskara Palmy oraz Bartosza Kempy. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4:2 dla drużyny z Grodziska Wlkp. prowadzonej przez Piotra Kaczmarka.

Zwycięstwo w meczu w grupie mistrzowskiej z Kotwicą Kórnik odniosła w dniu 29 kwietnia również drużyna młodzików zwyciężając w Kórniku 6-2.