Press "Enter" to skip to content

Zuza Słaboszewska w Cannes. Zdjęcia.

Last updated on 2018-05-20

W dniach 8-19 maja odbywa się 71. Festival de Cannes, na którym obecna jest grodziszczanka Zuza Słaboszewska (Wielkopolska Miss Internetu 2017, Wielkopolska III Wicemiss 2017 oraz TOP 10 Miss Polski).

Jednej z dziesięciu najpiękniejszych Polek towarzyszą Ewelina Kleszczyńska (Miss Wielkopolski 2014), Aleksandra Szczęsna(Wielkopolska Miss Foto 2016) oraz producent konkursu Sławomir Stopczyk.

W sobotni wieczór mieli oni okazję uczestniczyć w gali Polska Noc w Cannes gdzie odbyła się premiera m.in filmu “Zimna Wojna” w reżyserii Pawła Pawlikowskiego. Podczas gali mieli możliwość spotkania osobiście m.in. top modelki Anja Rubik oraz znanego polskiego aktora Borys Szyc.

Podczas pobytu na festiwalu mieli okazję być na czerwonym dywanie oraz na premierach filmów “Under The Silver Lake” Davida Mitchell’a oraz “Solo: A Star Wars Story” Ron’a Howarda’a.

Już 22. czerwca w Ostrowskim Centrum Kultury w Ostrowie Wielkopolskim (Wolności 2) odbędzie się Gala Finałowa konkursu Wielkopolska Miss 2018, podczas której po raz kolejny zostanie przyznana korona dla najpiękniejszej dorosłej i nastoletniej Wielkopolanki. Zwyciężczynie konkursu będą reprezentować Wielkopolskę w ogólnopolskich oraz międzynarodowych konkursach piękności. 34 finalistek będzie walczyć o koronę Wielkopolskiej Miss oraz 10 o koronę Wielkopolskiej Miss Nastolatek. Kandydatki zostały wyłonione w kwalifikacjach przeprowadzanych na terenie województwa oraz podczas półfinału który odbył się 10. marca w klubie Pacha w Poznaniu.

Jakie będą zwyciężczynie tegorocznej edycji Wielkopolskiej Miss? Zobaczymy, ale już same wybory Wielkopolskiej Miss i Wielkopolskiej Miss Nastolatek na pewno dostarczą wielu wrażeń. Konkurs Wielkopolskiej Miss i Wielkopolskiej Miss Nastolatek to wydarzenie mające bogatą tradycję i renomę wśród świata mody, biznesu, mediów, ale przede wszystkim budzące niesamowite emocje wśród wszystkich Polaków.

W tym roku w finale Wielkopolskiej Miss Nastolatek zobaczymy Aleksandrę Żok z Głodna.

https://rakoniewice.pgo24.pl/aleksandra-zok-z-glodna-w-gronie-finalistek-wielkopolska-miss-nastolatek-2018/

Miejsce finału nie zostało wybrane przypadkowo. Gospodarzem tegorocznej gali finałowej został Ostrów Wielkopolski, miasto z tradycjami dot. konkursów piękności, miasto które po raz kolejny zapisze się w historii wielkopolskiego świata piękna.

BANKIET KORONACYJNY & AFTER PARTY

Oficjalne afterparty dla WSZYSTKICH gości odbędzie się w wyjątkowym miejscu na klubowej mapie Południowej Wielkopolski i niewątpliwie najbardziej ekskluzywnym klubie w regionie YOYO bowling & club w Ostrowie Wielkopolskim (Wrocławska 13-15, Ostrów Wielkopolski). Przestronne wnętrze, oryginalne rozwiązania architektoniczne w połączeniu z nowoczesną i odważną aranżacją budują niesamowity klimat.

Informacja prasowa

0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Odnieś się w tym miejscu
Pokaz wszystkie komentarze