Zuzanna z Grodziska przygotowuje się do finału konkursu Miss Polski 2017

W dniach 5-6 września w malowniczo położonej Rezydencji Miętowe Wzgórza – Mansion House w podwarszawskim Zakroczymiu odbyła się sesja zdjęciowa finalistek konkursu Miss Polski 2017.

W tym gronie znajduje się Zuzanna Słaboszewska z Grodziska Wielkopolskiego, III Wielkopolska Vicemiss 2017, która jest jedyną reprezentantką województwa wielkopolskiego w tym prestiżowym ogólnopolskim konkursie.

Podczas sesji kandydatki do korony i tytułu najpiękniejszej Polki miały okazję prezentować się w kilku kreacjach przygotowanych przez cenioną projektantkę Violę Piekut. Za sesje odpowiadał fotograf Seweryn Cieślik. Podczas sesji nagrywano również wideo wizytówki, które będziemy mogli zobaczyć już 3. grudnia podczas gali finałowej Miss Polski w Krynicy-Zdroju (transmisja na żywo w telewizji POLSAT). Zuzanna podczas finału wystąpi z numerem 15.

Biżuteria dla kobiet - zobacz na Ceneo

Przygotowania naszej reprezentantki można śledzić na jej oficjalnym profilu na portalu społecznościowym facebook Zuzanna Słaboszewska – Miss Polski 2017 – kandydatka (https://www.facebook.com/Zuzanna-Słaboszewska-Miss-Polski-2017-kandydatka-123881181525620/).

Prezentujemy klika zdjęć z backstage z prywatnego źródła Zuzanny.

Organizator poinformował również, że obecnie jest na etapie zaawansowanych przygotowań do nowej edycji konkursu Wielkopolska Miss 2018, którego start planuje już jesienią tego roku. W nowej edycji oprócz nowego samochodu osobowego na laureatki nowej edycji będzie czekać wiele cennych nagród! Gala finałowa planowana jest na koniec maja 2018.

Darmowa aplikacja na androida. Aktualne informacje i komentarze z PGO24 na Twoim smartfonie.Aplikacja PGO24

Polub PGO24 na Facebooku, aby być na bieżąco!