Zumba – uczniowie ZST na maratonie

W sobotnie popołudnie 23 lutego 2019r. już po raz piąty pod patronatem burmistrza Grodziska Wielkopolskiego w GHS odbył się Maraton Zumby.

Uczniowie Zespołu Szkół Technicznych im. E. Kwiatkowskiego w Grodzisku Wlkp. uczestniczyli w trzygodzinnym maratonie, który prowadzili pełni pozytywnej energii instruktorzy Jacek Roszak, Krzysiek Lewandowski i Krzysiek Nowak oraz organizatorka imprezy Marita Herla.

Przy latynoskich rytmach i super zabawie straciliśmy dużo kalorii. Każdy z uczestników otrzymał darmową wodę i mógł poczęstować się jabłkiem oraz słodką przekąską.

Dwóm dziewczynom udało się wygrać darmowy catering dietetyczny. Młodzież chętnie uczestniczy w zajęciach z zumby, która jest połączeniem tańca i fitnessu. Z roku na rok cieszy się większym zainteresowaniem. W tegorocznym maratonie brali udział: Marcjanna Wielgosz, Natalia Bendowska, Anna Bielerzewska, Karolina Pilc, Julia Maciejewska, Aleksandra Nowak, Alicja Pasiciel, Weronika Jarmuż, Dominika Szczepaniak, Dagmara Kubiak, Daria Ruciak, Klaudia Mocek, Paulina Wecburger, Monika Ratajczak, Małgorzata Lusina, Daria Piskorz, Roksana Bielawska, Julia Gorzelana, Izabela Maciejewska, Żaneta Wielgosz, Klaudia Michałowska, Wiktoria Kowalec, Julia Franek, Emilia Konieczna, Marianna Bartkowiak, Martyna Franek, Magdalena Wencel, Karolina Stróżyńska. Grupą opiekowały się Anna Hoffman-Lusina i Sylwia Roj-Skubel. To była niezapomniana zabawa.

Sylwia Roj-Skubel

Źródło: ZST Grodzisk Wlkp.

CZYTAJ DALEJ:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *