Zespoły z Kamieńca nagrodzone na Krajowym Festiwalu Piosenki w Krzykosach

Zespoły z Kamieńca nagrodzone na Krajowym Festiwalu Piosenki w Krzykosach 1

W minioną niedzielę  zespoły muzyczne” TAKIE CHŁOPAKI I…” i „ WOMAN`S BAND”  oraz śpiewaczy „ZGODA”działające przy Centrum Kultury i Bibliotece Publicznej w Kamieńcu miały zaszczyt uczestniczyć w IV Krajowym Festiwalu Piosenki  „ŚPIEWAJ RAZEM Z NAMI”  Krzykosy 2018r.

Zespoły z Kamieńca nagrodzone na Krajowym Festiwalu Piosenki w Krzykosach 2

Impreza, w której udział wzięło ponad 20 zespołów z Wielkopolski a także innych regionów Polski, np. z Zambrowa k. Białegostoku  zgromadziła kilkaset osób, a odbywała się przy pięknej pogodzie w amfiteatrze w Krzykosach, powiat Środa Wlkp.

Grupa śpiewacza „Zgoda”, jak zwykle dobrze przygotowana przez pana Wojtka Pawlewskiego, zaśpiewała jedne z najpiękniejszych piosenek, w tym między innymi ” Gdy mi Ciebie zabraknie” i ponownie podbiła serca licznie zgromadzonej publiczności, zdobywając kolejny Puchar Dyrektora Ośrodka Kultury w Krzykosach.Festiwal zakończył się się  ” mocnym uderzeniem” wymienionych połączonych w jedną artystyczną całość grup muzycznych reprezentujących również Centrum w Kamieńcu, którzy na życzenie organizatorów, oprócz obowiązkowych utworów muzycznych, przygotowali specjalny “finał” imprezy. Goście mogli bawić się przy popularnych utworach, takich jak: „ Miłość w Zakopanem”, ale także usłyszeli repertuar z „wyższej półki”, np. „ Kankana” z operetki Offenbacha. Aplauz zgromadzonych i specjalne wyróżnienie to nagroda za profesjonalizm i zaangażowanie kierownika muzycznego, pana Wojtka Pawlewskiego oraz pracowitość młodych i trochę starszych artystów. Występy wspomnianych wyżej grup artystycznych to powód do radości i satysfakcji z możliwości promocji Gminy Kamieniec, działalności Centrum Kultury i twórczej pracy opiekunów zespołów.

Źródło: kamieniec.pl, dostęp 2018-07-25, N

0 0 głosuj
Ocena artykułu

Wybrane dla Ciebie

Opublikował: PGO24

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Prosimy o komentarz.x
()
x