Razem chcą utworzyć Centrum Zdrowia Psychicznego

W kompetencje samorządów powiatowych został przekazany obowiązek utworzenia Centrum Zdrowia Psychicznego. Wynika on z Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 8 lutego 2017 r. w sprawie Narodowego Programu Ochrony Zdrowia... Czytaj dalej »

42-letni mężczyzna z powiatu grodziskiego jest zakażony koronawirusem

42-letni mężczyzna z powiatu grodziskiego jest jedną z 49 osób z Wielkopolski, u których potwierdzono dziś zakażenie koronawirusem, podał Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu. Zakażony mężczyzna nie jest hospitalizowany,... Czytaj dalej »

Rozwój lokalnych mediów potrzebuje finansowania, Twoje wpłaty czynią nas niezależnymi i samowystarczalnymi. Dziękujemy.

95-letnia kobieta, zakażona koronawirusem, zmarła

Dzisiejszy komunikat Ministerstwa Zdrowia podał, że w szpitalu jednoimiennym przy ulicy Szwajcarskiej w Poznaniu z powodu Covid-19 zmarła 95-letnia kobieta z powiatu grodziskiego. Z posiadanych przez nas informacji wiemy,... Czytaj dalej »

40-latka z powiatu grodziskiego ma koronawirusa

40-letnia kobieta z powiatu grodziskiego ma koronawirusa. Dziś poinformował o tym Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu. Przebywa w izolacji domowej. Wczoraj do oficjalnych statystyk chorujących na COVID19, prezentowanych przez... Czytaj dalej »

Koronawirus w powiecie grodziskim – nowe informacje

Do oficjalnych statystyk chorujących na COVID19, prezentowanych przez Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu, dołączono dziś kolejne dwie osoby z powiatu grodziskiego. To 32-letnia kobieta przebywająca w izolatorium w Hotelu... Czytaj dalej »

Koronawirus u pracownicy zakładu drobiarskiego. Zwiększa się liczba zakażonych w SP nr 4.

W rozmowie z PGO24 Jagoda Jurga z PSSE w Grodzisku Wielkopolskim potwierdziła wystąpienie pojedynczego przypadku koronawirusa u pracownicy zakładu drobiarskiego w Augustowie gm. Wielichowo. Nieoficjalnie informacja ta jest znana... Czytaj dalej »

Koronawirus w powiecie grodziskim: 68-letni mężczyzna zakażony

Koronawirus w powiecie grodziskim: wzrasta liczba zakażonych. Wg danych przekazanych dziś przez Wielkopolski Urząd Wojewódzki do osób zakażonych koronawirusem dołączyła kolejna. To czternasty potwierdzony przypadek zakażenia koronawirusem w powiecie.... Czytaj dalej »

Koronawirus w powiecie grodziskim: kolejne zakażenie

Koronawirus w powiecie grodziskim: wzrasta liczba zakażonych. Wg danych przekazanych dziś przez Wielkopolski Urząd Wojewódzki do osób zakażonych koronawirusem dołączyła kolejna. To trzynasty potwierdzony przypadek zakażenia koronawirusem w powiecie.... Czytaj dalej »

Koronawirus w powiecie grodziskim: liczba zakażonych wzrasta

Koronawirus w powiecie grodziskim: wzrasta liczba zakażonych. Wg danych przekazanych dziś przez Wielkopolski Urząd Wojewódzki do osób zakażonych koronawirusem dołączyły kolejne dwie. Łącznie w powiecie stwierdzono do tej pory... Czytaj dalej »

Koronawirus w powiecie grodziskim. Zakażenie wśród pracowników szkoły.

Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu podał w niedzielnym komunikacie informację o potwierdzeniu zakażenia koronawirusem u osiemnastolatki z powiatu grodziskiego. W sobotę informował, o kolejnych dwóch potwierdzonych przypadkach zakażenia –... Czytaj dalej »