Zatrzymany za posiadanie

Grodziscy policjanci zatrzymali 17 latka mieszkańca gm. Grodzisk Wlkp., który usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Chłopak zatrzymany w parku miejskim w towarzystwie znajomych, posiadał przy sobie marihuanę. Za przestępstwo posiadania narkotyków grozi kara nawet do 3 lat więzienia.

Funkcjonariusze z Grodziska Wlkp. w dniu 31.10.2011r kilka minut przed 17.00 w parku miejskim zainteresowali się młodzieżą, która na widok funkcjonariuszy zaczęła się nerwowo zachowywać. Mundurowi postanowili to sprawdzić. Podczas kontroli osobistej u jednego z chłopaków 17 letniego mieszkańca gm. Grodzisk Wlkp. wykryto jedną porcje marihuany oraz jeden pusty worek strunowy najprawdopodobniej po w/w środku narkotycznym.

Funkcjonariusze Oskarowi K. lat 17 (zam. G. pow. grodziski) przedstawili zarzut posiadania marihuany za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Ponadto policjanci wyjaśnią teraz źródło  pochodzenia  środka. Postępowanie w powyższej sprawie pod nadzorem Prokuratury prowadzą policjanci z Wydziału Kryminalnego KPP Grodzisk Wlkp.

KPP Grodzisk

Proszę posłuchać utworu nawiązującego do tematu.

CZYTAJ DALEJ:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *