Zarząd Powiatu bez zmian

Zarząd Powiatu bez zmian 1

9 grudnia 2014 r. odbyła się druga sesja Rady Powiatu Grodziskiego V kadencji. W trakcie sesji w tajnym głosowaniu wybrano spośród radnych dwóch zastępców przewodniczącej. Zostali nimi radni Ryszard Balcerek i Jan Grochowy.

Następnie dokonano w tajnym głosowaniu wyboru starosty grodziskiego. Został nim radny Mariusz Zgaiński, który otrzymał 15/17 głosów za.

Zgodnie z procedurą starosta wyznaczył swego zastępcę, którym został radny Antoni Kłak -uzyskał w tajnym głosowaniu 9/17 głosów za. Starosta wskazał także kandydaturę członka Zarządu Powiatu w osobie Sławomira Górnego. W tajnym głosowaniu  uzyskał on 10/17 głosów za. Tym sposobem nowy zarząd jest taki sam jak w poprzedniej kadencji.

IMG_2988
Mariusz Zgaiński-starosta
IMG_3029
Antoni Kłak-zastępca starosty
IMG_3040
Etatowy członek Zarządu Powiatu- Sławomir Górny
0 0 głosuj
Ocena artykułu

Wybrane dla Ciebie

Opublikował: PGO24

Subskrybuj
Powiadom o
guest
40 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najlepiej oceniane
Inline Feedbacks
Pokaz wszystkie komentarze
PISUREK
PISUREK
5 lat temu

No to PIS dał ciała. A tyle obiecywali a widać że głosowali ZA 🙂

trzezwy
trzezwy
5 lat temu

Czyli po raz kolejny koalicja stołkowa. Każde ugrupowanie coś dostało i opozycji nie ma – to nie jest zdrowa sytuacja.

Tom
Tom
5 lat temu

Dlaczego ośmiu radnych głosowało przeciw kandydaturze Antoniego Kłaka?

powiatowie
powiatowie
5 lat temu
Reply to  Tom

Szkoda że tylko 8

Leśny Dziadek
Leśny Dziadek
5 lat temu

Bogu niech będą dzięki, że Leśny Skrzat Strózyński nie dostał niczego!
Alleluja!

grox
grox
5 lat temu

Marcin przecież miałeś być starostą?

Marcin Stróżyński
Marcin Stróżyński
5 lat temu

Witam serdecznie. Czy miałem być starostą? Nigdzie tego nie mówiłem, pierwsze słyszę. Insynuacja. Czy potrzeby jest ciepły stołek by działać ? Proszę się uzbroić w cierpliwość czas pokaże co będzie. Koalicja wzajemnej adoracji wybrała swoich więc niech dokończą dzieł które zaczęli. Jestem członkiem komisji rewizyjnej więc będę kontrolował poczynania obecnych, byłych władz powiatowych. Głosowania pokazały że nie ma jednomyślności jak poprzedniej kadencji i jest opozycja. Zagłosowałem tak jak sumienie kazało by nie zawieść wyborców którzy na mnie głosowali. Osoby tu komentujące i tak na mnie nie głosowały ale jeśli Was satysfakcjonuje krytyka proszę obserwować i krytykować bo w demokracji każdy ma prawo do krytyki nawet ten co na wybory nie chodzi.

julian
julian
5 lat temu

Panie Stróżyński bardzo będę się przyglądał pana opozycji, niech Pan podpyta kto w starostwie nie lubi ”pisoli” jak o was mówią, a pieniądze trwonią na prawo i lewo, tylko przetrzepać tych nieudolnych dyrektorów

Waldek
Waldek
5 lat temu

Uważaj na Tadeusza P. bo ci robi koło pióra i wyśmiewa. To jest farbowany PiSowiec.

brak komentarza
brak komentarza
5 lat temu

w ramach porawy wyników i celem oszczędności dla powiatu, wszystkim członkom i CZŁONKOM obciąć pensję !! tak na zachętę i rozliczać z wyników !! Dlaczego znów 3 !! Brak słow ciekawe co wymyśli(ślą).

Jak nic powiat zniknie, PS a jak tam szpital ? słyszałem ze jakies pare mln kary za brak wywiązania się z kontraktu sie szykuje !! może jakieś opinie !!

Obserwator
Obserwator
5 lat temu

Jak dla mnie to były to igrzyska dla plebsu. Tak naprawdę nie było 8 przeciwko. Stworzyli pozory.

bocian
bocian
5 lat temu

Nie rozumiem, jak ktoś taki jak Stróżyński mógł myśleć o stanowisku starosty. Człowiek bez wykształcenia, bez doświadczenia i z bardzo małą kulturą osobistą. Kto miał okazje poznać tego pana to wie o czym piszę. PiS chociaż wygrał wybory to wprowadził mało kompetentnych radnych, no może pani Mateja i Jaśkowiak. Natomiast kto chociaż odrobinę zna realia powiatowe, to wie, że pan Antoni jako jedyny trzyma ten urząd w rękach. Mariusz nie ma charyzmy, a Sławek to typowy celebryta. W takim układzie pan Antoni jest tam potrzebny jak powietrze.

trzezwy
trzezwy
5 lat temu
Reply to  bocian

“Trzyma urząd w rękach” – nie wiem jak to rozumieć.
Niestety głównie co robi to reprezentuje interes grodziskiego lobby medycznego. Są to ludzie bez skrupułów gotowi zaryzykować bankructwo powiatu byle zadbać o własne interesy.

Don't tread on me
Don't tread on me
5 lat temu

Jak widać Grodzisk jak był skomuszały tak jest nadal. Nie potrafię zrozumieć ludzi którzy nie są oburzeni faktem, iż po raz kolejny z rzędu ta sama klika trzyma się przy korycie. Może niektórzy lubią być dymani – w preferencję nie wnikam. Natomiast co do PiS-u w Grodzisku – nie mają większości i nie mogą aż tak wiele zrobić. To jest po części nasza wszystkich wina, że ta cała banda nadal trzyma się u władzy, poprzez to że nie daliśmy z siebie wszystkiego, aby namówić większości na to, żeby głosowali na nowych, młodych ludzi z wizją i programem. Już nie długo wszystko wyjdzie na jaw szanowna kliko 🙂

40
0
Co o tym myślisz? Prosimy o komentarz.x
()
x