ZARZĄD „KLOPSÓW” ZAKOŃCZYŁ KADENCJĘ

ZARZĄD „KLOPSÓW” ZAKOŃCZYŁ KADENCJĘ 1

W kwietniu Zarząd Szkolnego Klubu Turystycznego „KLOPS”, działający w grodziskim Zespole Szkół Technicznych,  zakończył półtoraroczną kadencję. Prezes Szymon Mortka z kl. 4 M technikum   i jego  zastępca – Paweł Bartkowiak z tej samej klasy zostali  absolwentami szkoły i przystąpią wkrótce do egzaminu maturalnego.

Opiekun Klubu Jarosław Czechowski składa  Szymonowi i Piotrowi  w imieniu członków serdeczne podziękowanie za wzorową postawę, pracę na rzecz „KLOPSÓW” oraz społeczności szkolnej. Podziękowania trafiają też do Iwony Wróbel i Pauli Bartkowiak z kl. 3 L technikum , które pełniły w Zarządzie funkcje kronikarek i opiekunek gazetki.

Wybory nowego Zarządu Klubu miały odbyć się 24 marca 2020 w połączeniu z uroczystością 25-lecia powstania Szkolnego Klubu Turystycznego „KLOPS”. To od lat  jedyny w powiecie grodziskim klub turystyczny.

 Niestety, pandemia wirusa, który opanował świat,  i zamknięcie szkół, odsunęły imprezę w nieokreśloną przyszłość.

Na planowanej uroczystości, obok wielkiego tortu, mieli pojawić się liczni goście. Wśród nich nasi drodzy przyjaciele, sponsorzy  i  darczyńcy, osoby, dzięki którym ostatnie lata działalności Klubu obfitowały w ciekawe imprezy turystyczne.

Członkowie Szkolnego Klubu Turystycznego „KLOPS” dziękują za dotychczasową współpracę : Paniom Aldonie Banaszak, Jolancie Morkowskiej i Aleksandrze Żmidzińskiej oraz Panu Prezesowi Grodziskiego Przedsiębiorstwa Komunalnego Andrzejowi Cichosowi, Panu Edmundowi Kowalskiemu -Prezesowi Zarządu Banku Spółdzielczego w Grodzisku Wielkopolskim.

Podziękowania kierujemy też do Pana Rafała Maluśkiego oraz przedsiębiorców naszego regionu, naszych wypróbowanych przyjaciół, Panów Rafała Bartkowiaka,  Pawła Czapli , Tomasza Mortki, Mirona Skrzypka i szczególnego darczyńcy – Pana Sergieya Syerykova z Ukrainy.

Na stronie ZST w Grodzisku Wlkp. w zakładce Uczeń „po lekcjach” można obejrzeć kronikę przygotowaną z okazji 25-lecia Koła i inne materiały o klubie turystycznym.

Na zdjęciu obok: dotychczasowy Zarząd Koła ( Paweł Bartkowiak , Iwona Wróbel, Paula Bartkowiak i Szymon Mortka) oraz uczestnicy  jesiennej wycieczki szlakiem pierwszej wyprawy sprzed 25 lat w Góry Bardzkie.

ZST Grodzisk Wlkp.

0 0 głosuj
Ocena artykułu

Rozwój lokalnych mediów potrzebuje finansowania, Twoje wpłaty czynią nas niezależnymi i samowystarczalnymi. Dziękujemy.

Wybrane dla Ciebie

Opublikował: PGO24

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Prosimy o komentarz.x
()
x