Zabawa Andrzejkowa z szczytnym celem w tle!

Dużym zainteresowaniem cieszą się zabawy organizowane przez Radę Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 4 im kpt. Józefa Rejdycha w Grodzisku Wlkp.

W ubiegłym roku Rada Rodziców zorganizowała zabawę Andrzejkową, w tym roku również postanowiono w ten sposób wspomóc Szkołę Podstawową nr 4 w Grodzisku Wlkp. Z pieniędzy zebranych w ubiegłym roku Rada Rodziców zakupiła i przekazała na wyposażenie szkoły 3 komputery do pracowni informatycznej.

„Mamy nadzieję, że w tym roku również uda nam się osiągnąć zaplanowany cel. Z zebranych pieniędzy chcielibyśmy zakupić tablicę interaktywną, do jednej z sal, w której jej jeszcze nie ma. Zabawa przewidziana jest na 200 osób, z czego połowę biletów sprzedałyśmy w dniu ogłoszenia zabawy na portalu społecznościowym” – mówi naszej redakcji zastępca przewodniczącej RR Pani Roża Mańkowska

„W imieniu Rady Rodziców serdecznie zapraszamy na ZABAWĘ ANDRZEJKOWĄ, która odbędzie się 19 listopada 2016 (sobota) o godz. 19.00 w restauracji MOTEL XXI WIEKU (sala nowa). Cena biletu została skalkulowana tak, aby niczego nie zabrakło na stołach. Bilety już są w sprzedaży, ich cena to 200 zł od pary ”– zaprasza Iwona Badura-Łagocka – skarbnik Rady Rodziców.

„Podczas zabawy zapewniamy: ciepłe i zimne posiłki, loterię fantową z atrakcyjnymi nagrodami, wróżby andrzejkowe, zabawę do białego rana przy fantastycznej atmosferze i oprawie muzycznej Zbigniewa Dominiczaka – „Prezenter””, dodaje Karolina Nadobnik przewodnicząca Rady Rodziców.

Informacja i sprzedaż biletów :
Karolina Nadobnik 512 107 959
Róża Mańkowska 660 482 495
Iwona Badura – Łagocka 603 411 411
https://www.facebook.com/events/1595489400746488/
Serdecznie zapraszamy!
Ilość miejsc ograniczona.

cer

rada-rodzicow-andrzejki

Wybrane dla Ciebie

Autor: PGO24