XIII Hunters Grodziski Półmaraton “Słowaka”

Na starcie XIII Hunters Grodziskiego Półmaratonu “Słowaka” w Grodzisku Wielkopolskim stanęło dziś blisko 3200 osób.

Trzynaście edycji to wystarczająco długi okres, aby wydarzenie zyskało odpowiednią renomę.

Organizatorzy imprezy tej rangi muszą się liczyć z dużym wyzwaniem, jednak wielka mobilizacja i determinacja, przynajmniej w przypadku Grodziska Wielkopolskiego, przynosi efekt.

Aby zapewnić bezpieczeństwo, a dodatkowo zadbać o najwyższy komfort uczestników, trzeba włożyć dużo pracy i ponieść niemałe koszty.

Pamiętając o atrakcyjnej dla oka warstwie dekoracyjnej wymienić w tym miejscu warto takie konkretne działania jak: zabezpieczenie miejsc w szpitalu, nadzór policji i służb porządkowych, zaopatrzenie trasy biegu w niezbędne napoje i pożywienie, przygotowanie strefy kibica, nagród, upominków, medali itd.

Bez współpracy wielu podmiotów, takich jak: samorząd, sponsorzy, wolontariusze i innych, organizacja biegu w takiej formie nie byłaby możliwa.

Wszystko po to, aby biegacze goszczeni w Grodzisku Wielkopolskim mogli stąd wywieźć pozytywne wrażenia. I chociaż wiadomo, że nie każdy, nie wszędzie i nie zawsze będzie zadowolony, bo nikt i nic nie jest idealne, to jednak trzeba przyznać, że organizatorzy grodziskiego półmaratonu bardzo się starają, aby do tego ideału się zbliżać.

O atmosferze panującej na starcie biegu opowie nieco film z tegorocznego startu półmaratonu w Grodzisku Wielkopolskim.

Ze sportową stroną, wynikami XIII Hunters Grodziskiego Półmaratonu “Słowaka”, osiągnięciami biegaczy można zapoznać w witrynie internetowej firmy obsługującej wydarzenie od tej strony: https://wyniki.datasport.pl/results2946/

CZYTAJ DALEJ:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *