Wzorowa postawa uczennicy ZSP

Wzorowa postawa uczennicy ZSP 1

Kiedy młodzi ludzie wykorzystują zdobytą wiedzę i umiejętności w praktyce i udaje się komuś pomoc to to jest piękne. Nie pierwszy raz mamy okazję chwalić się naszymi uczniami i zawsze czynimy to z ogromną przyjemnością.

24 października br Karolina Pawłowska, uczennica klasy II A Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. E. Kwiatkowskiego w Grodzisku Wlkp, wracała ze szkoły. Nic nie zapowiadało, że do domu wróci nieco później niż zwykle. Kto wie co stałoby się ze starszym mężczyzną, który upadł i zalał się krwią, gdyby nie natychmiastowa reakcja Karoliny. Wraz ze starszym kolegą, Łukaszem Góreckim (nasz absolwent!!!), profesjonalnie zajęli się poszkodowanym do czasu przyjazdu karetki pogotowia. Na przystanku autobusowym  w Rakoniewicach byli i inni ludzie, dorośli, jednak nikt inny nie zareagował.

W uznaniu za wzorową postawę władze powiatu grodziskiego i dyrekcja szkoły uhonorowały Anię dyplomem z podziękowaniem i upominkami. Gratulujemy.

Mirella Jany

Wzorowa postawa uczennicy ZSP 2 Wzorowa postawa uczennicy ZSP 3 Wzorowa postawa uczennicy ZSP 4 Wzorowa postawa uczennicy ZSP 5 Wzorowa postawa uczennicy ZSP 6 Wzorowa postawa uczennicy ZSP 7

0 0 głosuj
Ocena artykułu

Wybrane dla Ciebie

Opublikował: PGO24

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najlepiej oceniane
Inline Feedbacks
Pokaz wszystkie komentarze
Jarosław Czetowicz
Jarosław Czetowicz
2 lat temu

Bravo postawa godna pochwały i wyróżnienia

1
0
Co o tym myślisz? Prosimy o komentarz.x
()
x