Wystawa „Ptaki w ogrodzie i nie tylko”

Wystawa „Ptaki w ogrodzie i nie tylko” 1

Od poniedziałku 15 stycznia w Galerii Biblioteki prezentowana jest wystawa p t. „Ptaki w ogrodzie i nie tylko”. Autorem prezentowanych fotografii jest Antoni Bresch – uczeń drugiej klasy o profilu biologiczno – chemicznym Liceum Ogólnokształcącego im. Juliusza Słowackiego w Grodzisku Wielkopolskim.

Wystawa „Ptaki w ogrodzie i nie tylko” 2

Fotografią interesuje się od dawna. W wieku dziewięciu lat dostał pierwszy aparat fotograficzny i zaczął robić bardzo dużo zdjęć. Szczególnie upodobał sobie najtrudniejszą dziedzinę fotografii, czyli fotografię ptaków. Jak sam mówi:

„Godziny spędzone w terenie z aparatem na szyi nauczyły mnie cierpliwości. Nabrałem wielkiego szacunku do przyrody i połączyła mnie z nią niesamowita więź. Dzięki moim pasjom poznałem wiele gatunków zwierząt, ich ciekawe zwyczaje, czy fakty z ich życia. Wiem jednak, że to zaledwie ułamek tego, co mogę jeszcze poznać. Moje obserwacje zapisuję na stronie „Ptaki w ogrodzie i nie tylko”. Cieszę się, że pokazuję moje zainteresowania innym. Ciągle szukam nowych kadrów, chcę odnaleźć własny styl. Chciałbym, żeby moje zdjęcia opowiadały jakąś historię”.

Zapraszamy do obejrzenia wystawy prac i odwiedzenia bloga autora.

“Ptaki w Granowie” to najlepszy blog młodego naukowca w Polsce

0 0 głosuj
Ocena artykułu

Wybrane dla Ciebie

Opublikował: PGO24

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Prosimy o komentarz.x
()
x