„Wyprawa po sukces” w Behapowiec Gym

W grudniu zakończy się projekt matematyczny „Wyprawa po sukces” dofinansowany przez Fundację mBanku. Ostatni miesiąc działań poświęcony jest tematyce zdrowego trybu życia.

Wszyscy chętni uczniowie mogą sprawdzić swoją kondycję uczestnicząc w zajęciach sportowych oraz zapoznać się ze specyfiką pracy trenera. W tym celu uczniowie Szkoły Podstawowej w Grąblewie odwiedzili fitness klub Behapowiec Gym w Grodzisku Wielkopolskim.

Emocjonujący trening poprowadził p. Szymon Michalski zajmujący się kalisteniką oraz street workoutem. Pan Szymon posiadający tytuł inżyniera pokazał w jaki sposób wykorzystuje narzędzia matematyczne podczas codziennych treningów oraz pracy zawodowej. Uczniowie z wypiekami na twarzach przeliczali spalone kalorie porównując pokonane dystanse na bieżniach i orbitrekach.

W analizie zebranych danych i obsłudze urządzeń wspierały uczniów p. Julia Brychcy oraz p. Natalia Śmieszek. Za zorganizowanie zdrowej lekcji matematyki w nowoczesnym centrum sportu oraz ufundowane upominki dziękujemy p. Bartoszowi Reślińskiemu- właścicielowi Behapowiec Gym.

Danuta Bartkowiak, SP w Grąblewie

CZYTAJ DALEJ:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.