Wyniki konkursu plastycznego 2015

Wyniki konkursu plastycznego 2015 1

We wtorek, 14 kwietnia 2015 r. dokonano oceny prac w ramach VI edycji konkursu plastycznego. Spośród nadesłanych ponad 241 prac z 9 placówek jury w składzie: Mariusz Korbański – artysta, malarz, Tadeusz Tomaszewski- artysta, grafik, Waldemar Łyczykowski- dyrektor CK RONDO, wybrało i przyznało nagrody następującym twórcom:
Temat prac: COŚ PIĘKNEGO
KATEGORIA 0-6 LAT
Nagroda I: Lena Kałek, lat 6, „Zachód słońca” /Gminne Przedszkole im. Krasnala Hałabały w Grodzisku/
Nagroda II:, Olga Hamrol, lat 5, „Motyle”
Nagroda III: Paweł Królikowski, lat 3,5 „Góry” /Prywatne Przedszkole Akademia Maluchów w Grodzisku/
Wyróżnienia:
 Franciszek Tomys, lat 4,5 „Spacer z rodziną” /Prywatne Przedszkole Akademia Maluchów w Grodzisku/
 Marysia Kubaczyk /Prywatne Przedszkole Wiercipięta w Grodzisku Wlkp./
 Kacper Pach, lat 5 „Kot” /Prywatne Przedszkole Wiercipięta w Grodzisku Wlkp./
KATEGORIA 7-13 LAT:
Nagroda I: Małgorzata Sternal, lat 10 /SP 4 w Grodzisku Wlkp./
Nagroda II: Filip Wojtkowski, lat 12 /SP w Grąblewie/
Nagroda III: Paulina Waśkowiak, lat 12, „Zachód słońca” /SP 1 w Grodzisku Wlkp./
Wyróżnienia:
 Oliwia Roszak, lat 8, „Dumny paw’ /SP 1 w Grodzisku Wlkp./
 Magdalena Ciecińska, lat 10 /SP w Grąblewie/
 Jakub Schmidt, lat 7, „Tancerki” /SP 1 w Grodzisku Wlkp./
KATEGORIA 14 LAT+:
Nagroda I: Samanta Foterek, lat 16 /Gimnazjum Specjalne w Wolsztynie/
Nagroda II: Anna Bartkowiak, lat 17, „Piękno” /LO w Grodzisku Wlkp./
Nagroda III: Katarzyna Dąbrowska, lat 16, „Ciało i ruch” /Gimnazjum w Grodzisku Wlkp./
Wyróżnienia:
 Kinga Matysiak, lat17, „Zorza polarna” /LO w Grodzisku Wlkp./
Temat prac: NATURA – OBECNOŚC OBOWIĄZKOWA
KATEGORIA 7-13 LAT
Nagroda I: Maria Ksiąg, lat 11, „Natura nadaje kolor naszemu życiu” /SP nr 1 w Grodzisku Wlkp./
Nagroda II: Jakub Schmidt, lat 7, „Polskie krajobrazy” /SP nr 1 w Grodzisku Wlkp./
Nagroda III: Julia Szelejewska, lat 12, „Widok z mojego okna” /SP nr 1 w Grodzisku Wlkp./
Wyróżnienia:
 Piotr Wlekły, lat 8, „Natura” / SP nr 1 w Grodzisku Wlkp./
 Marcjanna Wielgosz, lat 13 /ZS w Ptaszkowie/
 Kornelia Kurek, lat 8 /SP w Grąblewie/
KATEGORIA 14+ LAT:
Nagroda I: Natalia Kaminiczna, lat 17, „Frenzjia 04”, /LO w Grodzisku Wlkp./
Nagroda II: Olga Wawrzyniak, lat 17, „Splątani w samotności”, /LO w Grodzisku Wlkp./
Nagroda III: Kamila Zygalska, lat 16, /Gimnazjum Specjalne w Wolsztynie/
Jury:
Mariusz Korbański ………………………………………………………………………………………………….
Tadeusz Tomaszewski …………………………………………………………………………………………….
Waldemar Łyczykowski ………………………………………………………………………………………….
Oficjalne ogłoszenie werdyktu oraz wręczenie nagród laureatom odbyło się w środę, 22 kwietnia 2015 r. o godz. 15.00 w Centrum Kultury RONDO. Zapraszamy na wystawę pokonkursową nagrodzonych prac.

0 0 głosuj
Ocena artykułu

Wybrane dla Ciebie

Opublikował: PGO24

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Prosimy o komentarz.x
()
x