Wygrana Orlików Młodszych UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. w Granowie

Wygrana Orlików Młodszych UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. w Granowie 1

W niedzielę 5 listopada w Granowie odbył się mecz II Ligi Orlików Młodszych pomiędzy UKS Orzeł Granowo i UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. Drużyny prezentują wysoką formę o czym świadczą wysokie miejsca w tabeli i jeden punkt różnicy pomiędzy zespołami.

Mecz od samego początku był bardzo zacięty, pełen walki i fajnych akcji. Po pierwszej połowie było 1-1. W drugiej połowie goście z Grodziska, prowadzeni przez Bartosza Humerskiego, wykazali się większą konsekwencją w swoich poczynaniach zdobyli jeszcze 3 bramki nie tracąc już żadnej i zasłużenie wygrali 4-1.

Bramki dla UKS Dyskobolia strzelali: 2 x Papierz Igor, Owczarzak Remigiusz, Kaczmarek Bartosz i Bukowian Kamil.