Krystyna Kurek drobiowe grodzisk

Wrocławska firma farmaceutyczna buduje zakład i patronuje imprezom sportowym

W Grodzisku Wielkopolskim powstaje nowy zakład. Firma Hasco Lek uzyskała pozwolenie na rozpoczęcie budowy na terenach byłych browarów w Grodzisku Wielkopolskim przy ul. Poznańskiej.

II Hasco-Lek Grodziski Mini Półmaraton „Słowaka” w 100 rocznicę Powstania Wielkopolskiego

Hasco Lek od początku włącza się w lokalną rzeczywistość. Przedsiębiorstwo zostało sponsorem tytularnym zawodów dla dzieci i młodzieży w ramach legendarnego grodziskiego półmaratonu „Słowaka”.

Wrocławska firma farmaceutyczna jest także sponsorem strategicznym XII HUNTERS Grodziskiego Półmaratonu Słowaka.

Grodziski weekend biegowy od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród sportowców amatorów z całej Polski. W tym roku zawody będą upamiętniać 100 rocznicę Powstania Wielkopolskiego i odbędą się w weekend 9-10 czerwca. W sobotę wystartują dzieci i młodzież a w niedzielę zawodnicy powyżej 18 roku życia.

O skali popularności zawodów świadczy rekordowe tempo, w jakim zostały wykupione pakiety startowe. W ciągu zaledwie dwóch godzin od rozpoczęcia zapisów został sprzedany komplet 3000 miejsc!

Półmaraton „Słowaka” zaliczany jest do Cyklu Korony Półmaratonów Polskich, otrzymał także Certyfikat „Złoty Bieg” portalu MaratonyPolskie.pl.

PPF Hasco-Lek S.A. od lat wspiera różnorodne inicjatywy i zawody sportowe. Przez wiele lat – aż do jubileuszowej 30 edycji – był sponsorem tytularnym Hasco-Lek Wrocław Maraton.

Informacja prasowa

 

Wybrane dla Ciebie

Autor: PGO24