WOŹNICKI KONCERT Z OKAZJI “DNIA MATKI”

WOŹNICKI KONCERT Z OKAZJI "DNIA MATKI" 1

Z okazji zbliżającego się Dnia Matki w niedzielę, 24 maja 2015 r. o godz. 18.00, odbył się w kościele w Woźnikach już czwarty koncert „Dla matki” przygotowany przez p. Kamila Sikorskiego przy współudziale klasztoru woźnickiego. Koncert poprzedziła Msza św. odprawiona przez gwardiana o. Franciszka Chodkowskiego w intencji poleconych żyjących i zmarłych matek.

Koncert poprowadzili o. Franciszek Chodkowski i p. Renata Knop. Przed licznie zgromadzonymi wiernymi wystąpili p. Kamil Sikorski, p. Małgorzata Tadeusz-Ciesielczyk, Rozalia Kurek, Zosia Kaczmarek oraz chórek woźnickiej Młodzieży Franciszkańskiej w składzie: Angelika Rembarz, Angelika Stefaniak, Wiktoria Hemmerling, Eliza Blasiak, Roksana Biber, Olga Sosińska, Nicola i Kamil Koskowie. Wiersze recytowała Weronika Knop.

A w repertuarze cóż nie było! Ave Maria Franza Schuberta, Moja matko, ja wiem, Nie żałuję z repertuaru Edyty Geppert, List do matki Violetty Villas, a z włoskich nieśmiertelnych piosenek Mamma son tanto felice, oraz piosenki z repertuaru Anny German śpiewane przez Rozalię Kurek. A na zakończenie uczestnicy koncertu porwani zostali wykonanym brawurowo przez p. Kamila Sikorskiego, Małgorzatę Tadeusz-Ciesielczyk i woźnicki chór młodzieży franciszkańskiej piosenką z repertuaru Andrei Bocellego i Sarah Brightman Time to say goodbye oraz zachwyceni arią z operetki Wesoła wdówka Franciszka Lehára Usta milczą, dusza śpiewa…, w rytm której przed zdumioną i zachwyconą publicznością zatańczyli najmłodsi wykonawcy koncertu Olga Sosińska i Kamil Koska.

Po podziękowaniach i życzeniach na bis koncert zakończył, po raz kolejny porywając publiczność, p. Kamil Sikorski wspaniałym wykonaniem O sole mio.

oal

0 0 głosuj
Ocena artykułu

Wybrane dla Ciebie

Opublikował: PGO24

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Prosimy o komentarz.x
()
x