Wodą z przydomowego basenu można podlewać zieleń

Wodą z przydomowego basenu można podlewać zieleń 1

Woda basenowa świetnie nadaje się do podlewania przydomowej roślinności, przypomina grodziski ratusz i zachęca, aby teraz, gdy kończymy sezon przydomowych basenów, mieć to na uwadze.

Pamiętaj, woda w basenie świetnie nadaje się do podlewania roślin domowych. Podczas silnej suszy jest to bardzo dobre rozwiązanie i dla zieleni, i dla kieszeni!

Zwracamy się z apelem, by nie wypuszczać wody do kanalizacji, ale wykorzystać ją w sposób przyjazny dla środowiska. Wody potrzebuje roślinność na terenie państwa posesji, ale też miejska, rosnąca w jej bezpośrednim sąsiedztwie.

-przypomina Urząd Miejski w Grodzisku Wielkopolskim i zachęca także do korzystania z bezpłatnej wody do podlewania, którą Grodziskie Przedsiębiorstwo Komunalne przygotowało po oczyszczeniu ścieków.

Przypominamy, że Grodziskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. przygotowało na terenie zakładu punkt poboru wody po oczyszczeniu ścieków. Woda nadaje się do podlewania terenów zielonych i upraw. Wszystkich chętnych zapraszamy po odbiór wody. Pobór wody jest możliwy wozem asenizacyjnym (we własnym zakresie). Wjazd bramą przy PSZOK-u w czasie jego funkcjonowania: poniedziałek, środa, piątek w godz.: 15:00 – 19:00, sobota w godz.: 10:00 – 18:00. Usługa jest darmowa.

-zachęca UM w Grodzisku Wielkopolskim w komunikacie

0 0 głosuj
Ocena artykułu

Wybrane dla Ciebie

Opublikował: PGO24

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Prosimy o komentarz.x
()
x