Wizyta delegacji rosyjskiej w powiecie grodziskim

Wizyta delegacji rosyjskiej w powiecie grodziskim 1

Od czwartku 23 sierpnia do poniedziałku 27 sierpnia 2018 r. gośćmi samorządu Powiatu Grodziskiego była grupa pracowników administracji ze Szczołkowskiego Municypalnego Rejonu w Rosji w osobach: Elena Suslina (Radca Prawny), Lidia Mansurowa (Naczelnik Wydziału Budownictwa) oraz Alexander Frygin (Naczelnik Wydziału Finansów).

Delegacja przyjechała na zaproszenie Zarządu Powiatu Grodziskiego do udziału w Dożynkach Powiatowo-Gminnych w Rostarzewie.

W trakcie swojego pobytu przedstawiciele z Rosji zwiedzili m.in. Muzealną Izbę Tradycji Ziemi Grodziskiej, Parowozownię, Cmentarz Żołnierzy Radzieckich i Skansen Budownictwa Ludowego w Wolsztynie oraz Katedrę i Stary Rynek w Poznaniu.

Wspólne spotkanie przedstawicieli ze Szczołkowskiego Municypalnego Rejonu i Powiatu Grodziskiego było okazją do wymiany doświadczeń, zapoznania delegatów z kulturą, historią i tradycjami Ziemi Grodziskiej a także zapoznania z pracą służb i jednostek organizacyjnych naszego Powiatu oraz określenia planów na współpracę w roku 2018.

Wizyta delegacji rosyjskiej w powiecie grodziskim 2 Wizyta delegacji rosyjskiej w powiecie grodziskim 3 Wizyta delegacji rosyjskiej w powiecie grodziskim 4 Wizyta delegacji rosyjskiej w powiecie grodziskim 5

Źródło: Starostwo Powiatowe w Grodzisku Wlkp.

0 0 głosuj
Ocena artykułu

Wybrane dla Ciebie

Opublikował: PGO24

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Prosimy o komentarz.x
()
x