Wieczór rodzinnych wzruszeń

W piątek, 1 lutego br. w auli Liceum Ogólnokształcącego im. Juliusza Słowackiego w Grodzisku Wlkp. odbył się  ,,Dzień babci i dziadka”, na który uczniowie grodziskiego liceum zaprosili swoich dziadków.

Czcigodnych gości powitała dyrektor szkoły Jadwiga Łacheta, która przy tej okazji podziękowała dziadkom i babciom za wspaniałych wnuków i zaprosiła do obejrzenia spektaklu ,,100 lat niepodległej’’.

Zaproszeni goście mogli przenieść się w czasy młodości i raz jeszcze przeżyć emocje towarzyszące festiwalom opolskim czy kolejkowym zmaganiom lat 80-tych.

Scenki przeplatały piosenki, a także prezentacja multimedialna przedstawiająca różne aspekty życia w kolejnych dziesięcioleciach niepodległej Polski.

Dziadkowie przy kawie i słodkim poczęstunku ze wzruszeniem patrzyli na artystyczne dokonania wnuków. Po spektaklu była okazja do zwiedzania szkoły, poznania wychowawców i nauczycieli  i porozmawiania z nimi. Niecodzienni  i wyjątkowi goście sprawili, iż był to wieczór nie tylko ciepły i sympatyczny, ale i pełen rodzinnych wzruszeń.

Źródło: LO Grodzisk Wlkp.

CZYTAJ DALEJ:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *