Wandalizm i zniszczenia w Grodzisku

Od czasu do czasu docierają do świadomości społecznej przykre informacje o zdewastowanych elementach w przestrzeni publicznej.

12 sierpnia 2016 r. pracownik Grodziskiego Przedsiębiorstwa Komunalnego zgłosił uszkodzenie kamiennej podstawy pod ławkę, wznoszoną przy ul. 3 Maja w Grodzisku Wielkopolskim.

Tym razem wandale dokonali niszczycielskiego dzieła zanim zakończono wszystkie prace.

Urząd Miejski: Zwracamy uwagę, że tężyznę fizyczną można budować na siłowniach zewnętrznych, a nie niszcząc bezsensownie elementów infrastruktury miejskiej.

Wybryk wandali uszczuplił budżet Gminy o kolejne 550,00 zł.

Zniszczone bariery

W ubiegłym tygodniu zniszczone zostały barierki typ U 11 przy ścieżce pieszo rowerowej do wigwamu w m. Zdrój. Natomiast w dniu wczorajszym stwierdzono uszkodzenie barierek tego samego typu na przepuście przy ul. Jałowcowej w Grodzisku Wielkopolskim.

Urząd Miejski: Nadmierna prędkość bądź brak zachowania uwagi mogą być przyczyną tragedii, dlatego zwracamy się z apelem o zachowanie szczególnej ostrożności w ruchu drogowym.

Koszt naprawy został wyceniony na 2152zł.

Zwracamy się z apelem o zgłaszanie faktów niszczenia naszego wspólnego mienia oraz ich sprawców bezpośrednio na policję pod nr tel. 997 lub do Urzędu Miejskiego tel. 61 44 53 074.

barierki

CZYTAJ DALEJ:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.