W Nowy Rok z nową branżą. Loteria paragonowa premiuje lekarzy i dentystów.

Wraz z nowym kwartałem zmienia się branża promowana w Narodowej Loterii Paragonowej. Od 1 stycznia do 31 marca 2016 roku będzie nią prywatna praktyka lekarska i dentystyczna. Oznacza to, że paragony za te usługi wezmą udział w grze o Opla Insignię.

W ubiegłym kwartale premiowane były usługi fryzjerskie i kosmetyczne. Niemal milion paragonów z tej właśnie branży, wystawionych i zarejestrowanych w październiku, listopadzie i grudniu ubiegłego roku, powalczy w pierwszym losowaniu nagrody specjalnej, które odbędzie się już 18 stycznia. Wtedy to również wyłonieni zostaną laureaci nagród miesięcznych za grudzień. Loteria Paragonowa niezmiennie cieszy się ogromnym zainteresowaniem. W ostatnim miesiącu 2015r. zgłoszono w niej łącznie ponad 13 i pół miliona paragonów.

Przypomnijmy najważniejsze informacje na jej temat:

Loteria trwa od 1 października 2015r. do 30 września 2016 r.

Przyjmowane są do niej wyłącznie paragony fiskalne.

Można zgłosić ich dowolną liczbę, przy czym jeden paragon można zgłosić tylko raz w loterii, niezależnie od kwoty zakupu.

Raz w miesiącu będzie można wylosować Opla Astrę, a raz na kwartał – Opla Insignię. Ponadto można wygrać nowoczesne Lenovo Thinkpad oraz iPad-y Air2.

Zwycięzcy losowań nie mogą wymieniać nagród na inne ani otrzymać ich wartości w gotówce.

Wszystkie nagrody w narodowej Loterii paragonowej są zwolnione z podatku.

Wybrane dla Ciebie

Autor: PGO24