V Majówka ze „Słowakiem”

W piątek, 20 maja 2016 r. od godz. 17.00 na boisku liceum odbyła się V Majówka ze „Słowakiem”, na której to wspólnie bawili się gimnazjaliści, uczniowie i absolwenci grodziskiego „Słowaka”. Impreza przyciągnęła wielu zainteresowanych kontynuowaniem nauki w “Słowaku”. W ramach integracji gimnazjaliści i licealiści zmierzyli się w konkurencjach sportowych i nie tylko. Wielkim powodzeniem cieszyły się przejażdżki e-maluchem cabrio, za kierownicą którego zasiadł prof. Jakub Krawiec. Po wyczerpujących zabawach uczniowie mogli posmakować lemoniady, ciasta i posilić się kiełbaskami z grilla, usmażonymi przez nauczycieli „Słowaka”.

Majówka szybko nabrała tempa i przerodziła się w świetną wspólną zabawę, a wszystko za sprawą ciekawego programu przygotowanego przez licealistów. Specjalnie dla swoich młodszych oraz starszych koleżanek i kolegów imprezę uświetniły koncerty zespołów szkolnych: „Süβig Gelb Obst”, ,,The Strong Erection”, Sinus, ,,STONOGA BAND”, Martyna Kubale i Bartłomiej Mania oraz taniec ,,belgijka” poprowadzony przez księdza Łukasza Szymańskiego.

Dodatkowo goście mogli zwiedzić szkołę. Zorganizowany został również kącik informacyjny, gdzie nauczyciele udzielali odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące naboru na nowy rok szkolny.

Dziękujemy wszystkim sponsorom, którzy okazali życzliwość i wsparli materialnie organizację V Majówki ze „Słowakiem”. Szczególne podziękowania kierujemy do firm: Waldi Sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego, Piekarnia Gwóźdź, Hoop Polska Sp. z. o. o., PPHU Reza Pol mgr Elżbieta Glapa Grodzisk Wielkopolski, Intermarche Grodzisk Wielkopolski., Format. PHU. D. Krawczyk, Olejarnia Krzysztof Gałkowski, Dariusz Małas Hurtownia Napojów, Sklep Ezal.

LO Grodzisk Wielkopolski

CZYTAJ DALEJ:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.