Krystyna Kurek drobiowe grodzisk

UKS Dyskobolia – Orzeł Granowo 4:0

29 września juniorzy młodsi UKS Dyskobolii rozegrali w Grodzisku Wlkp. IV kolejkę spotkań. Derby powiatu z drużyną Orła Granowo zakończyły się zwycięstwem UKS Dyskobolia 4-0. Bramki dla Grodziszczan strzelili: dwie w 9 i 23 min. Mateusz Staśkowiak, w 24 min. Oskar Kluj,  a po przerwie w 78 min. Adrian Stachowiak.

P9281618

W pierwszej połowie zawodnicy UKS od 5 minuty oblegali bramkę Granowa jednak pod koniec pierwszej połowy mecz sie wyrównał. Po przewie duża część spotkania toczyła sie w środku pola, a ostatni kwadrans to napór Dyskobolii zakończony skutecznym strzałem Adriana. Drużynę prowadzi trener Tomasz Pierszalski. W czterech dotychczas rozegranych meczach tej rundy juniorzy odnieśli dwa zwycięstwa.