Press "Enter" to skip to content

Udana inauguracja sezonu juniorów, trampkarzy i młodzików UKS Dyskobolia

W miniony weekend rozpoczęły się rozgrywki młodzieżowe Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej w Poznaniu. Wystartowały w nich drużyny juniorów  trampkarzy i młodzików starszych Uczniowskiego Klubu Sportowego Dyskobolia w Grodzisku Wielkopolskim.

Bardzo dobrze swoją przygodę z pierwszą ligą rozpoczęła drużyna młodzika starszego. Na inaugurację ligi Młodzi Dyskobole wygrał na wyjeździe z Poznaniakiem Poznań 7-0. Po dwa gole w tym spotkaniu zdobyli Remik, Eryk i Jakub, a jedną Olek.

Od mocnego uderzenia zmagania rundy jesiennej sezonu 2020/2021 rozpoczęli Juniorzy UKS Dyskobolia. Podopieczni trenera Tomasza Pierszalskiego w meczu inaugurującym sezon podejmowali na stadionie w Grodzisku Wielkopolskim drużynę KS 1920 Mosina. Młodzi Dyskobole przez cały mecz wyraźnie przeważali na boisku, sukcesywnie zdobywając kolejne gole.

UKS Dyskobolia : KS 1920 Mosina 8 : 0

Sobotnim meczem w ramach I ligi trampkarzy C1 rozpoczęliśmy zmagania jesiennej rundy sezonu 2020/2021. Młodzi Dyskobole, którzy w kilku meczach trenowani będą przez Bartosza Humerskiego na inaugurację rozgrywek zremisowali na stadionie w Grodzisku Wlkp. z AP Oborniki 1:1.

UKS Dyskobolia

0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Odnieś się w tym miejscu
Pokaz wszystkie komentarze