Tydzień Bibliotek

Tegoroczny Tydzień Bibliotek przebiegać będzie pod hasłem „Biblioteka inspiruje” i trwać będzie od 8 do 17 maja. Grodziska Biblioteka Publiczna zaprasza do uczestnictwa w wielu ciekawych zajęciach i spotkaniach.

W poniedziałek 9 maja, o godz. 12.00 (sala CK Rondo) zapraszamy na koncert Tomasza Górkiewicza p t. GITARA I PIÓRO. Artysta zaprezentuje własne interpretacje wierszy m in. J. Tuwima, E. Stachury, J. Kofty.

W środę 11 maja o godz. 10.30 (sala CK Rondo) – Gratka dla naszych najmłodszych czytelników. Przedstawienie Teatru Fuzja p t. ELMER – SŁOŃ W KRATKĘ

W czwartek, 12 maja godz. 16.30 (czytelnia ) gościem Biblioteki będzie Dariusz Rekosz – pisarz i animator kultury… Dlaczego przekleństwa są archaizmami ? Czym różni się cyfra od liczby ? Jaki jest związek wody z liczbą Pi ? No i jak trafić szóstkę w Lotto ? Dane też będzie Państwu spróbować… Algorytmu. Na te i na wiele innych pytań, znajdziemy odpowiedź w czasie brawurowego spotkania p t. MAGIA SŁOWA, Dobra zabawa gwarantowana.

Dla małych miłośników podróży Proponujemy spotkanie z podróżnikiem Andrzejem Pasławskim zatytułowane PODRÓŻE MAŁE I DUŻE. Spotkanie odbędzie się we wtorek 17 maja o godz. 10.45 w Oddziale dla dzieci i 16.30 w Filii na os. Wojska Polskiego.

W trakcie całego Tygodnia w Bibliotece gościć będzie SŁOŃ ELMER, który zaprasza na spotkania ze swoimi przygodami.

Szczegóły na załączonych plakatach.

G+ôRKIEWICZELMERREKOSZPodr+-+-e

Wybrane dla Ciebie