Turniej Orlików w Grodzisku Wielkopolskim

Turniej Orlików w Grodzisku Wielkopolskim 1

W niedzielę 1 marca 2015 r. Uczniowski Klub Sportowy zorganizował już po raz czwarty halowy Turniej Orlików w piłce nożnej chłopców o puchar Burmistrza Grodziska Wlkp. Turniej był piłkarskim zakończeniem zimowych ferii szkolnych. Wzięło w nim udział 76 zawodników 6 drużyn rocznika 2003.

W zawodach spotkały się dziś drużyny UKS Dyskobolia Grodzisk 1 i 2 ,TPS Poznań Winogrady, Obra Kościan, Kania Gostyń i UKS Orzeł Granowo.

Odbywające się pod patronatem Burmistrza Grodziska Wlkp. rozgrywki otworzył, a także wręczał nagrody, puchary, medale i dyplomy zastępca burmistrza Piotr Hojan.

W ceremonii wręczenia nagrody dla najlepszego zawodnika każdej drużyny wziął udział prezes Artur Kalinowski.

W przerwie turnieju występ dla zgromadzonej widowni dały dziewczęta z zespołu Tańca „Jedynka” z SP nr 1 w Grodzisku Wlkp prowadzonego przez Iwonę Wasik.

Rozegrano 15 meczów. VI miejsce w rywalizacji zajęła drużyna Orła Granowo, V miejsce zajął UKS Dyskobolia II, IV miejsce wywalczył UKS Dyskobolia I, 3 miejsce zdobyła drużyna TPS Winogrady z Poznania, na drugim miejscu uplasowali się zawodnicy KS Obry Kościan. Zwycięzcą Turnieju został zespół KANI Gostyń. Królem strzelców okazał się zawodnik Obry Kościan Dawid Frąckowiak. Turniej dofinansowano z budżetu Gminy Grodzisk Wielkopolski.