Gmina wydała komunikat w sprawie ul. Mossego

Ponad dwa miesiące temu, w pierwszej połowie września, została sfrezowana nawierzchnia ul. Mossego w Grodzisku Wielkopolskim. Trwa tam modernizacja gazociągu.

Nowej nawierzchni jeszcze nie ma. W tej sprawie gmina Grodzisk Wielkopolski wydała specjalne oświadczenie, w którym informuje, że za remont ten nie odpowiada.

Oto jego treść:

Gmina Grodzisk Wielkopolski uprzejmie informuje, że wymiana sieci gazowej wraz z przyłączami na ulicy Mossego i Polnej nie jest inwestycją gminy lecz Polskiej Spółki Gazownictwa Sp. z o.o. w Poznaniu. Modernizacja gazociągu związana była ze zwiększeniem średnicy i wymianą przyłączy do nieruchomości oraz szpitala. Natomiast firma wykonująca modernizację otrzymała warunki od gminy, dotyczące całkowitego odtworzenia nawierzchni po wymianie sieci gazowej. Wykonawca poinformował, że nawierzchnia asfaltowa odtwarzana będzie w dniach od 22 do 25 listopada br.

W związku z trwającymi pracami na ulicy Mossego, polegającymi na odtworzeniu nawierzchni asfaltowej po wymianie sieci gazowej, gmina zwróciła się także z prośbą do mieszkańców o zaniechanie parkowania samochodów na tej ulicy w dniach od 23 do 25 listopada br. Stosowanie się przez kierowców do tymczasowej organizacji ruchu zmniejszy utrudnienia i przyśpieszy prowadzenie robót – informuje gmina w komunikacie.

CZYTAJ DALEJ:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *