Krystyna Kurek drobiowe grodzisk

To była majówka

W piątek 12 maja grodziskie liceum gościło gimnazjalistów naszego powiatu. Społeczność „Słowaka” zorganizowała imprezę plenerową, coroczną majówkę, podczas której gimnazjaliści mogli wziąć udział we wspólnej zabawie z uczniami i absolwentami liceum, jak również mogli poznać szkołę i nauczycieli.

Tegoroczna majówka ze „Słowakiem” obfitowała w liczne atrakcje. Rolę wodzireja wziął na siebie Mikołaj Primke, przewodniczący RSU i prawdziwy showman. Zachęcał do wspólnej zabawy, przeprowadzał wywiady z uczniami, improwizował. Swoje umiejętności wokalne prezentowały Kinga Kaczmarek, Zosia Kaczmarek i Marianna Frąckowiak, a „Ukulele – muzyczną niespodziankę” przedstawili Karolina Migdałek oraz Filip Jokś, obecnych zabawiały też boysbandy – Stonoga Band i Strong Erection. Klasa IIb przygotowała mnóstwo ciekawych konkursów, w których mogli wykazać się sprawnością i inwencją zarówno goście z gimnazjów, jak i uczniowie „Słowaka”. Mateusz Gnus i Tymoteusz Nowicki pod czujnym okiem pani profesor Grażyny Makles urządzili niezwykły pokaz doświadczeń chemicznych w plenerze, a w przerwie między atrakcjami można było się posilić kiełbaską z grilla, którą z wprawą serwowali panowie S. Sikorski i  J. Krawiec.

Tradycyjnymi już punktami każdej majówki stały się przejażdżki e-maluchem cabrio, wspólne odtańczenie belgijki (oczywiście poprowadzonej przez księdza Łukasza Szymańskiego) oraz dyskoteka pod chmurką.

Tegoroczna majówka upłynęła w świetnej atmosferze. Dopisała pogoda, dopisali goście, dopisały humory J

Wybrane dla Ciebie

Autor: PGO24