Terminarz rozgrywek klasy okręgowej grupa zachodnia. Wiosna 2015.

Terminarz rozgrywek klasy okręgowej grupa zachodnia. Wiosna 2015. 1

Wielkopolski Związek Piłki Nożnej opublikował terminarz II rundy rozgrywek klasy okręgowej zachodniej. Występują w niej dwie drużyny z powiatu grodziskiego. Są to zajmująca po rundzie jesiennej trzecie miejsce w tabeli Dyskobolia Grodzisk, która swój pierwszy mecz rozegra 29 marca na wyjeździe z Sokołem Pniewy oraz Sokół Rakoniewice, który zajmuje dwunaste miejsce, a pierwszy mecz rozegra 28 marca w Rakoniewicach z  ostatnim w tabeli Kłosem Gałowo.

Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: Klasa okręgowa Grupa zach.

RUNDA II

Kolejka: 14 w dniach 2015-03-21/2015-04-04

1MAWIT Lwówek –ZIELONI Lubosz2015-03-2115:00Mawit Lwówek (Lwówek, Parkowa 2):
2CZARNI Wróblewo –WARTA Sieraków2015-03-2214:00Czarni Wróblewo (Wróblewo ):
3KŁOS Gałowo –SPÓJNIA Strykowo2015-03-2215:00Kłos Gałowo (Gałowo, Sportowa 3):
4KS DYSKOBOLIA-INTERMARCHE GRODZISK WLKP –SOKÓŁ Rakoniewice2015-04-0415:00Dyskobolia Grodzisk Wlkp. (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2):
5Błękitni WRONKI –SOKÓŁ Pniewy2015-03-2215:00Błękitni Wronki (Popowo ):
6LIPNO Stęszew –SOKÓŁ Duszniki2015-03-2215:00Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15):
7PATRIA Buk –POGOŃ Lwówek2015-03-2115:00Patria Buk (Buk, Sportowa 14):

Kolejka: 15 w dniach 2015-03-28/2015-03-29

8PATRIA Buk –MAWIT Lwówek2015-03-2815:00Patria Buk (Buk, Sportowa 14):
9POGOŃ Lwówek –LIPNO Stęszew2015-03-2812:00Pogoń Lwówek (Lwówek, Parkowa 2):
10SOKÓŁ Duszniki –Błękitni WRONKI2015-03-2816:00Sokół Duszniki (Duszniki, Sportowa 2):
11SOKÓŁ Pniewy –KS DYSKOBOLIA-INTERMARCHE GRODZISK WLKP2015-03-2915:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9):
12SOKÓŁ Rakoniewice –KŁOS Gałowo2015-03-2815:00Sokół Rakoniewice (Rakoniewice ):
13SPÓJNIA Strykowo –CZARNI Wróblewo2015-03-2816:00Spójnia Strykowo (Strykowo, Bukowska 6):
14WARTA Sieraków –ZIELONI Lubosz2015-03-2916:00Warta Sieraków (Sieraków, Dworcowa 27):

Kolejka: 16 w dniach 2015-04-11/2015-04-12

15MAWIT Lwówek –WARTA Sieraków2015-04-1116:00Mawit Lwówek (Lwówek, Parkowa 2):
16ZIELONI Lubosz –SPÓJNIA Strykowo2015-04-1214:00Zieloni Lubosz (Lubosz, Poznańska 1):
17CZARNI Wróblewo –SOKÓŁ Rakoniewice2015-04-1215:30Czarni Wróblewo (Wróblewo ):
18KŁOS Gałowo –SOKÓŁ Pniewy2015-04-1215:00Kłos Gałowo (Gałowo, Sportowa 3):
19KS DYSKOBOLIA-INTERMARCHE GRODZISK WLKP –SOKÓŁ Duszniki2015-04-1116:00Dyskobolia Grodzisk Wlkp. (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2):
20Błękitni WRONKI –POGOŃ Lwówek2015-04-1215:00Błękitni Wronki (Popowo ):
21LIPNO Stęszew –PATRIA Buk2015-04-1216:00Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15):

Kolejka: 17 w dniach 2015-04-18/2015-04-19

22LIPNO Stęszew –MAWIT Lwówek2015-04-1916:00Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15):
23PATRIA Buk –Błękitni WRONKI2015-04-1816:00Patria Buk (Buk, Sportowa 14):
24POGOŃ Lwówek –KS DYSKOBOLIA-INTERMARCHE GRODZISK WLKP2015-04-1815:00Pogoń Lwówek (Lwówek, Parkowa 2):
25SOKÓŁ Duszniki –KŁOS Gałowo2015-04-1816:00Sokół Duszniki (Duszniki, Sportowa 2):
26SOKÓŁ Pniewy –CZARNI Wróblewo2015-04-1816:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9):
27SOKÓŁ Rakoniewice –ZIELONI Lubosz2015-04-1815:00Sokół Rakoniewice (Rakoniewice ):
28SPÓJNIA Strykowo –WARTA Sieraków2015-04-1916:00Spójnia Strykowo (Strykowo, Bukowska 6):

Kolejka: 18 w dniach 2015-04-25/2015-04-26

29MAWIT Lwówek –SPÓJNIA Strykowo2015-04-2516:00Mawit Lwówek (Lwówek, Parkowa 2):
30WARTA Sieraków –SOKÓŁ Rakoniewice2015-04-2616:00Warta Sieraków (Sieraków, Dworcowa 27):
31ZIELONI Lubosz –SOKÓŁ Pniewy2015-04-2614:00Zieloni Lubosz (Lubosz, Poznańska 1):
32CZARNI Wróblewo –SOKÓŁ Duszniki2015-04-2615:30Czarni Wróblewo (Wróblewo ):
33KŁOS Gałowo –POGOŃ Lwówek2015-04-2615:00Kłos Gałowo (Gałowo, Sportowa 3):
34KS DYSKOBOLIA-INTERMARCHE GRODZISK WLKP –PATRIA Buk2015-04-2515:00Dyskobolia Grodzisk Wlkp. (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2):
35Błękitni WRONKI –LIPNO Stęszew2015-04-2615:00Błękitni Wronki (Popowo ):

Kolejka: 19 w dniach 2015-05-01/2015-05-03

36Błękitni WRONKI –MAWIT Lwówek2015-05-0113:00Błękitni Wronki (Popowo ):
37LIPNO Stęszew –KS DYSKOBOLIA-INTERMARCHE GRODZISK WLKP2015-05-0316:00Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15):
38PATRIA Buk –KŁOS Gałowo2015-05-0117:00Patria Buk (Buk, Sportowa 14):
39POGOŃ Lwówek –CZARNI Wróblewo2015-05-0115:00Pogoń Lwówek (Lwówek, Parkowa 2):
40SOKÓŁ Duszniki –ZIELONI Lubosz2015-05-0116:00Sokół Duszniki (Duszniki, Sportowa 2):
41SOKÓŁ Pniewy –WARTA Sieraków2015-05-0117:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9):
42SOKÓŁ Rakoniewice –SPÓJNIA Strykowo2015-05-0316:00Sokół Rakoniewice (Rakoniewice ):

Kolejka: 20 w dniach 2015-05-09/2015-05-10

43MAWIT Lwówek –SOKÓŁ Rakoniewice2015-05-0916:00Mawit Lwówek (Lwówek, Parkowa 2):
44SPÓJNIA Strykowo –SOKÓŁ Pniewy2015-05-1017:00Spójnia Strykowo (Strykowo, Bukowska 6):
45WARTA Sieraków –SOKÓŁ Duszniki2015-05-1016:00Warta Sieraków (Sieraków, Dworcowa 27):
46ZIELONI Lubosz –POGOŃ Lwówek2015-05-1014:00Zieloni Lubosz (Lubosz, Poznańska 1):
47CZARNI Wróblewo –PATRIA Buk2015-05-1015:30Czarni Wróblewo (Wróblewo ):
48KŁOS Gałowo –LIPNO Stęszew2015-05-1015:00Kłos Gałowo (Gałowo, Sportowa 3):
49KS DYSKOBOLIA-INTERMARCHE GRODZISK WLKP –Błękitni WRONKI2015-05-0915:00Dyskobolia Grodzisk Wlkp. (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2):

Kolejka: 21 w dniach 2015-05-16/2015-05-17

50KS DYSKOBOLIA-INTERMARCHE GRODZISK WLKP –MAWIT Lwówek2015-05-1615:00Dyskobolia Grodzisk Wlkp. (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2):
51Błękitni WRONKI –KŁOS Gałowo2015-05-1715:00Błękitni Wronki (Popowo ):
52LIPNO Stęszew –CZARNI Wróblewo2015-05-1716:00Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15):
53PATRIA Buk –ZIELONI Lubosz2015-05-1617:00Patria Buk (Buk, Sportowa 14):
54POGOŃ Lwówek –WARTA Sieraków2015-05-1615:00Pogoń Lwówek (Lwówek, Parkowa 2):
55SOKÓŁ Duszniki –SPÓJNIA Strykowo2015-05-1616:00Sokół Duszniki (Duszniki, Sportowa 2):
56SOKÓŁ Pniewy –SOKÓŁ Rakoniewice2015-05-1617:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9):

Kolejka: 22 w dniach 2015-05-23/2015-05-24

57MAWIT Lwówek –SOKÓŁ Pniewy2015-05-2316:00Mawit Lwówek (Lwówek, Parkowa 2):
58SOKÓŁ Rakoniewice –SOKÓŁ Duszniki2015-05-2316:00Sokół Rakoniewice (Rakoniewice ):
59SPÓJNIA Strykowo –POGOŃ Lwówek2015-05-2417:00Spójnia Strykowo (Strykowo, Bukowska 6):
60WARTA Sieraków –PATRIA Buk2015-05-2416:00Warta Sieraków (Sieraków, Dworcowa 27):
61ZIELONI Lubosz –LIPNO Stęszew2015-05-2414:00Zieloni Lubosz (Lubosz, Poznańska 1):
62CZARNI Wróblewo –Błękitni WRONKI2015-05-2415:30Czarni Wróblewo (Wróblewo ):
63KŁOS Gałowo –KS DYSKOBOLIA-INTERMARCHE GRODZISK WLKP2015-05-2415:00Kłos Gałowo (Gałowo, Sportowa 3):

Kolejka: 23 w dniach 2015-05-30/2015-05-31

64KŁOS Gałowo –MAWIT Lwówek2015-05-3115:00Kłos Gałowo (Gałowo, Sportowa 3):
65KS DYSKOBOLIA-INTERMARCHE GRODZISK WLKP –CZARNI Wróblewo2015-05-3015:00Dyskobolia Grodzisk Wlkp. (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2):
66Błękitni WRONKI –ZIELONI Lubosz2015-05-3115:00Błękitni Wronki (Popowo ):
67LIPNO Stęszew –WARTA Sieraków2015-05-3116:00Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15):
68PATRIA Buk –SPÓJNIA Strykowo2015-05-3017:00Patria Buk (Buk, Sportowa 14):
69POGOŃ Lwówek –SOKÓŁ Rakoniewice2015-05-3015:00Pogoń Lwówek (Lwówek, Parkowa 2):
70SOKÓŁ Duszniki –SOKÓŁ Pniewy2015-05-3016:00Sokół Duszniki (Duszniki, Sportowa 2):

Kolejka: 24 w dniach 2015-06-06/2015-06-07

71MAWIT Lwówek –SOKÓŁ Duszniki2015-06-0616:00Mawit Lwówek (Lwówek, Parkowa 2):
72SOKÓŁ Pniewy –POGOŃ Lwówek2015-06-0617:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9):
73SOKÓŁ Rakoniewice –PATRIA Buk2015-06-0616:00Sokół Rakoniewice (Rakoniewice ):
74SPÓJNIA Strykowo –LIPNO Stęszew2015-06-0717:00Spójnia Strykowo (Strykowo, Bukowska 6):
75WARTA Sieraków –Błękitni WRONKI2015-06-0716:00Warta Sieraków (Sieraków, Dworcowa 27):
76ZIELONI Lubosz –KS DYSKOBOLIA-INTERMARCHE GRODZISK WLKP2015-06-0714:00Zieloni Lubosz (Lubosz, Poznańska 1):
77CZARNI Wróblewo –KŁOS Gałowo2015-06-0715:30Czarni Wróblewo (Wróblewo ):

Kolejka: 25 w dniach 2015-06-13

78CZARNI Wróblewo –MAWIT Lwówek2015-06-1317:00Czarni Wróblewo (Wróblewo ):
79KŁOS Gałowo –ZIELONI Lubosz2015-06-1317:00Kłos Gałowo (Gałowo, Sportowa 3):
80KS DYSKOBOLIA-INTERMARCHE GRODZISK WLKP –WARTA Sieraków2015-06-1317:00Dyskobolia Grodzisk Wlkp. (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2):
81Błękitni WRONKI –SPÓJNIA Strykowo2015-06-1317:00Błękitni Wronki (Popowo ):
82LIPNO Stęszew –SOKÓŁ Rakoniewice2015-06-1317:00Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15):
83PATRIA Buk –SOKÓŁ Pniewy2015-06-1317:00Patria Buk (Buk, Sportowa 14):
84POGOŃ Lwówek –SOKÓŁ Duszniki2015-06-1317:00Pogoń Lwówek (Lwówek, Parkowa 2):

Kolejka: 26 w dniach 2015-06-20

85MAWIT Lwówek –POGOŃ Lwówek2015-06-2014:00Mawit Lwówek (Lwówek, Parkowa 2):
86SOKÓŁ Duszniki –PATRIA Buk2015-06-2014:00Sokół Duszniki (Duszniki, Sportowa 2):
87SOKÓŁ Pniewy –LIPNO Stęszew2015-06-2014:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9):
88SOKÓŁ Rakoniewice –Błękitni WRONKI2015-06-2014:00Sokół Rakoniewice (Rakoniewice ):
89SPÓJNIA Strykowo –KS DYSKOBOLIA-INTERMARCHE GRODZISK WLKP2015-06-2014:00Spójnia Strykowo (Strykowo, Bukowska 6):
90WARTA Sieraków –KŁOS Gałowo2015-06-2014:00Warta Sieraków (Sieraków, Dworcowa 27):
91ZIELONI Lubosz –CZARNI Wróblewo2015-06-2014:00Zieloni Lubosz (Lubosz, Poznańska 1):

 

 

0 0 głosuj
Ocena artykułu

Rozwój lokalnych mediów potrzebuje finansowania, Twoje wpłaty czynią nas niezależnymi i samowystarczalnymi. Dziękujemy.

Wybrane dla Ciebie

Opublikował: PGO24

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Prosimy o komentarz.x
()
x