Tancerze Zumby wypełnili Grodziską Halę Sportową

Pełni energii tancerze Zumby z Grodziska i regionu wypełnili Grodziską Halę Sportową. W ostatnią sobotę odbył się tam IV maraton Zumba Fitness.

Impreza kolejny pokazała, że promujące Grodzisk hasło “miasto z życiem” nie jest pustym sloganem.

Maraton, tradycyjnie swoim patronatem objął Burmistrz Grodziska Wielkopolskiego. W jego imieniu wszystkich uczestników przywitał Z-ca Burmistrza Piotr Hojan. Życzył im dobrej zabawy i samych pozytywnych wrażeń z pobytu w Grodzisku Wielkopolskim.

Pomysłodawczynią tej wyjątkowo optymistycznej imprezy jest instruktorka Marita Herla. Ona także, wraz z teamem Marita Zumba, przy wsparciu sponsorów, jest jej organizatorem. Tym razem, na scenie zaprezentowali się instruktorzy: Marita Herla,  Krzysztof Lewandowski, Krzysztof Nowak, Jacek Roszak i Mateusz Śmikiel.

Zumba fitness mocno zakorzenił się w Grodzisku. Energetyczny taniec dodaje sił i wigoru uczestnikom Grodziskiego Hunters Półmaratonu “Słowaka”. Jest też jednym z punktów programu Grodziskiego Piwobrania.

Trzygodzinny maraton to dobra zabawa. Energetyczny taniec pozytywnie wpływa na  zdrowie i  sylwetkę. Z zabawy, skorzystać mogły także młode mamy. Organizatorzy przygotowali bowiem kącik zabaw dla dzieci.

Źródło informacji UM Grodzisk Wlkp.

CZYTAJ DALEJ:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.