Krystyna Kurek drobiowe grodzisk

Świąteczna magia w magistracie

21 grudnia 2011 o godzinie 10.00 w Urzędzie Miejskim w Grodzisku Wlkp. z inicjatywy Burmistrza odbyło się uroczyste spotkanie wigilijne na które przybyli z-ca Komendanta Komendy Powiatowej Policji, kierownictwo oraz policjanci Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Wlkp. Spotkanie było okazją do podsumowania kończącego się roku i złożenia podziękowań za ciężką i pełną poświęceń pracę.

Podziękowania za codzienną skuteczną służbę oraz życzenia satysfakcji z niej i wdzięczności tych, dla których ją pełnimy usłyszeli policjanci od Burmistrza Grodziska Wlkp. oraz władz samorządowych. Burmistrz kierując słowa do policjantów podziękował im  za profesjonalizm oraz poinformował, że ze swej strony dołoży wszelkich starań mających na celu wspieranie policyjnych  inicjatyw kierowanych na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców gm. Grodzisk Wlkp.

Z-ca Komendanta Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Wlkp. mł. insp. Wiesław Jacyno na ręce Burmistrza Grodzisk Wlkp. Henryka Szymańskiego oraz samorządu grodziskiego złożył serdeczne podziękowania za wspieranie szeregu inicjatyw, które bez wsparcia samorządu nie miały by tak pozytywnego odbicia społecznego. Komendant wyraził przekonanie, że władze samorządowe wspierając programy prewencyjne realizowane przez policjantów w dużej mierze wpływać będą na bezpieczeństwo mieszkańców Grodziska Wlkp. oraz całej gminy.

[good-old-gallery id=”1160″]

Mł. insp. Wiesław Jacyno podkreślając magię Świąt Bożego Narodzenia życzył Burmistrzowi Grodziska Wlkp. wszystkim grodziskim samorządowcom oraz przybyłym na spotkanie policjantom zdrowia, spokoju i jak najwięcej powodów do radości w pracy i w domu. Ci, którzy święta będą musieli spędzić na służbie chcieli tylko, aby w tym szczególnym czasie nie musieli oglądać tragicznych zdarzeń i rodzinnych nieszczęść.

Wybrane dla Ciebie

Autor: PGO24