Sukces policjantów w walce z handlem narkotykami

Sukces policjantów w walce z handlem narkotykami 1

2.01.2012 wobec dwóch braci, mieszkańców Grodziska Wlkp. za nielegalne posiadanie środków odurzających grodziska Prokuratura zastosowała środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Policjanci w wyniku przeszukania mieszkania zabezpieczyli ok. 200 gram amfetaminy, woreczki strunowe, wagę oraz inne przedmioty mogące służyć do zażywania lub dzielania na porcje narkotyków. Teraz za popełnione przestępstwo dwóm sprawcom grozi kara nawet 8 lat pozbawienia wolności.

Sylwester 2011 roku nie był szczęśliwy dla dwóch braci z Grodziska Wlkp. u których policjanci ujawnili amfetaminę, woreczki strunowe oraz wagę. Funkcjonariusze od dłuższego czasu interesowali się dwójką młodocianych chłopaków, których podejrzewali o posiadanie oraz rozprowadzanie narkotyków. Czas zbliżających się zabaw sylwestrowych, a tym samym zapotrzebowanie na wszelkiego rodzaju środki odurzające jest zazwyczaj większy i właśnie ten moment jakim jest sylwester grodziscy „kryminalni” wybrali aby uderzyć w dilerów narkotyków.

Punktualnie o 13.00 dn.31.12.br policjanci dokonali przeszukania budynku mieszkalnego przy jednej z ulic w Grodzisku Wlkp. W trakcie czynności obecni byli dwaj bracia w wieku 17 i 18 lat u których funkcjonariusze ujawnili około 200 gram amfetaminy, woreczki strunowe wypełnione substancją, wagę oraz inne przedmioty mogące służyć do zażywania lub dzielenia na porcje narkotyków. Mężczyźni zatrzymani zostali w policyjnym areszcie. W dniu wczorajszym bracia usłyszeli zarzuty prokuratorskie, po których Prokurator wobec zatrzymanych zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

Sukces policjantów w walce z handlem narkotykami 2

W dniu wczorajszym 02.01.br. grodziscy kryminalni zatrzymali kolejną osobę z gm. Kamieniec do prowadzonej sylwestrowej sprawy narkotykowej, która posiadała w miejscu zamieszkania kilka gram amfetaminy. Mężczyzna ten noc spędził w policyjnym areszcie gdzie w dniu dzisiejszym usłyszał zarzut posiadania narkotyków.

Grodziscy policjanci sprawę traktują rozwojowo wobec powyższego nie wykluczają dalszych zatrzymań, ustalając równocześnie źródło pochodzenia amfetaminy na terenie Grodziska Wlkp. Teraz trzem sprawcom za popełnione przestępstwo grozi kara nawet 8 lat pozbawienia wolności. Śledztwo w sprawie narkotykowej prowadzi Wydział Kryminalny pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Grodzisku Wlkp.

KPP Grodzisk

0 0 głosuj
Ocena artykułu

Wybrane dla Ciebie

Opublikował: PGO24

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Prosimy o komentarz.x
()
x