Stowarzyszenie pomaga spełniać marzenia!

W grudniu Stowarzyszenie Bezpieczna Wieś Grąblewo otrzymało wyróżnienie w konkursie „Zostań Mikołajem od marzeń” organizowanym przez wydawnictwo Nowa Era.

Praca przygotowana przez członków stowarzyszenia wybrana została spośród 150 zgłoszeń i nagrodzona zestawem egzemplarzy „Wielkiej księgi Marzeń”.

Jesteśmy bardzo dumni, że na liście zwycięzców znalazło się również nasze stowarzyszenie. Już wkrótce książki trafią do rąk wielkich marzycieli m.in. ze Szkoły Podstawowej w Grąblewie– zapewnia Magdalena Adamczewska, radca prawny, członek zarządu stowarzyszenia.

Jest to kolejna nagroda, która pozwala nam realizować ambitne cele związane z edukacją. Niedawno otrzymaliśmy również nagrodę w konkursie matematycznym „Wielcy polscy matematycy”. Nasi podopieczni ze szkół ponadpodstawowych pod opieką Danuty Bartkowiak przygotowali interaktywną tablicę, która w innowacyjny sposób przedstawia sylwetki polskich matematyków. Fundacja mBanku doceniła nasze działania przyznając granty na realizację działań związanych z rozwojem edukacji matematycznej.

Cieszymy się ze wspólnych sukcesów i wierzymy, że nasza praca przybliża podopiecznych do spełnienia ich wielkich marzeń.

Informacja nadesłana

CZYTAJ DALEJ:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *