sklep_z_drobiem_grodzisk

Sprawozdanie burmistrza z działalności

Podczas sesji Rady Miejskiej burmistrz przedstawia sprawozdanie z działalności w okresie międzysesyjnym.

Sprawozdanie Burmistrza Grodziska Wlkp. za ostatni okres przedstawia się następująco:

Sprawozdanie Burmistrza Grodziska Wielkopolskiego z działalności w okresie od 27 czerwca 2018 r. do 30 sierpnia 2018 roku.

Panie Przewodniczący, Wysoka Rado , Szanowni Państwo.

W dniu 28 czerwca 2018 roku w Warszawie w Pałacu Kultury i Nauki wziąłem udział w gali Przyjazny Urząd w czasie której odebrałem przyznane naszej gminie Certyfikaty.

W dniu 30 czerwca 2018 roku na lotnisku w Kąkolewie otworzyłem XI Ogólnopolski Zlot Gigantów odbywający się pod moim patronatem.

W dniu 1 lipca 2018 roku na grodziskim Starym Rynku spotkałem się z uczestnikami kolejnego Pleneru Malarsko -Rzeźbiarskiego , który odbył się pod moim patronatem.

W dniu 9 lipca br. w grodziskim ratuszu gościłem grupę samorządowców z partnerskiej gminy Dolina z Ukrainy przebywających na wyjeździe studyjnym w naszym kraju.

W dniu 12 lipca 2018 roku w Urzędzie Miejskim w Grodzisku Wielkopolskim podpisałem umowę z firmą POL-DRÓG z Drawska Pomorskiego na przebudowę drogi z Grodziska Wielkopolskiego do Słocina – II Etap.

W dniu 20 lipca br. podpisałem w grodziskim ratuszu umowy  na dostawę energii dla oświetlenia ulic oraz na dostawę energii do wszystkich jednostek gminnych.

W dniu 22 lipca 2018 roku w Januszewicach nad Jeziorem Stęszewskim wręczyłem puchary najlepszym wędkarzom uczestniczącym w zawodach Seniorów Koła PZW z Grodziska Wielkopolskiego, które odbyły się pod moim patronatem.

W dniu 24 lipca 2018 roku w Urzędzie Marszałkowskim w Poznaniu podpisałem umowę na dofinansowanie projektu Budowy Ścieżki – Pieszo Rowerowej do Chrustowa wraz z utworzeniem miejsca pamięci w Młyniewie w ramach działania 1.9.2 P.R.O.W na lata 2014-2020.

W dniu 18 sierpnia br. na grodziskim Starym Rynku otworzyłem Festiwal Orkiestr Dętych – Gronalia 2018 , który odbył się pod moim patronatem.

Inwestycje

Rozbudowa budynku Szkoły Podstawowej nr 4 w Grodzisku Wielkopolskim została zakończona. Zakończono prace polegające na przebudowie ul. Słowackiego w Grodzisku Wielkopolskim. Również zakończono modernizację w budynku Szkoły Podstawowej nr 2 w Grodzisku Wielkopolskim – II Etap. Został również zakończony remont ulicy Gnińskiej w Grodzisku Wielkopolskim.

Jubileusz

W dniu 2 lipca 2018 roku niecodzienny jubileusz 60 -lecia zawarcia związku małżeńskiego obchodzili Państwo Kaźmiera i Józef Ziółkowscy z Grodziska Wielkopolskiego.

W dniu 4 lipca 2018 roku jedenastu parom małżeńskim z terenu naszej gminy wręczyłem medale z okazji 50-lecia zawarcia związku małżeńskiego.

W dniu 9 lipca 2018 roku 90-te urodziny obchodziła Pani Anna Lewandowska z Grodziska Wielkopolskiego a w dniu 31 lipca 90 -te urodziny obchodziła Pani Urszula Laskowska z Grodziska Wielkopolskiego.

Swoje 95 -te urodziny w dniu 12 sierpnia 2018 roku obchodziła Pani Stanisława Borowiak z Młyniewa.

Dla ciekawych – zobaczmy jak może wyglądać sprawozdanie przygotowane w inny sposób, na przykładzie sprawozdania burmistrza Wronek, które posiada dla mieszkańców istotny walor informacyjny:

https://esesja.pl/zalaczniki/22556/druk-nr-2_227674.pdf

 

Darmowa aplikacja na androida. Aktualne informacje i komentarze z PGO24 na Twoim smartfonie.Aplikacja PGO24

Polub PGO24 na Facebooku, aby być na bieżąco!

Wybrane dla Ciebie