Press "Enter" to skip to content

Sprawdź swój samochód za darmo 24 czerwca w Grodzisku Wielkopolskim

Last updated on 2017-06-24

„Czy mój samochód jest gotowy do wakacyjnych podróży?”- to pytanie powinien sobie zdać każdy kierowca planujący dłuższy wyjazd autem.

Na tych, którzy przyjadą w sobotę, 24 czerwca w godzinach 11-17 na parking przy ul. Wypoczynkowej, czekać będą specjaliści z ProfiAuto i firmy Maxoil – lokalnego dystrybutora części samochodowych. Poddadzą oni badaniu technicznemu elementy wpływające na bezpieczeństwo i komfort jazdy. Akcja odbywa się w ramach Grodziskiego Piwobrania.

Daleka podróż w góry czy nad morze wymaga sprawnego pojazdu. Zwłaszcza, gdy wyjeżdża cała rodzina, zapewnienie pełnego bezpieczeństwa staje się priorytetem. Dlatego sprawdzenie swojego samochodu to pierwszy krok do rozpoczęcia letniego sezonu motoryzacyjnego. Właśnie na bezpieczeństwo podróżujących chcą zwrócić uwagę eksperci, którzy będą za darmo sprawdzać stan techniczny samochodów mieszkańców Grodziska. To unikalna możliwość skontrolowania m.in. stanu klimatyzacji, ogumienia i akumulatorów oraz ustawienia świateł, ale także okazja do konsultacji ze specjalistami.

– Tegoroczny PitStop – podobnie jak poprzednie –  towarzyszy obchodom święta Grodziskiego Piwobrania, wielu uczestników odwiedzających Park Miejski w Grodzisku Wlkp.  przyjedzie swoimi autami, dlatego to dobra okazja, aby zachęcić kierowców do zwrócenia uwagi na stan techniczny pojazdów. Każdy będzie miał okazję dowiedzieć się, jaka jest kondycja jego auta, czy wymaga dodatkowego przeglądu a jazda nim jest bezpieczna dla podróżujących i pozostałych uczestników ruchu – mówi Tomasz Żok z firmy Maxoil, organizatora akcji.

Na kierowców uczestniczących w akcji czekają również drobne upominki. Organizatorami wydarzenia są: marka ProfiAuto, firmy ATE, OSRAM i VARTA oraz MAXOIL. Patronat nad wydarzeniem objęło Centrum Kultury RONDO w Grodzisku Wielkopolskim.

0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Odnieś się w tym miejscu
Pokaz wszystkie komentarze