Spotkanie Miłośników Junaka SFM

1 lipca br. CENTRUM WYSTAWOWO–SZKOLENIOWE w Sielinku stanie się bazą dla Spotkania Miłośników Junaka SFM.

Jest to cykliczna impreza organizowana (od 2006) przez Stowarzyszenie Miłośników i Posiadaczy Motocykla Junak SFM. Tegoroczne Spotkanie rozpoczyna się 1.07 i trwa do 3.07.

W Spotkaniu miłośników legendarnego jednośladu może wziąć każdy – na zasadzie zgłoszenia (dostępnego na stronie www.junak.org.pl). Jest tylko jeden warunek – uczestnik może pojawić się tylko motocyklem Junak, a jeśli go nie posiada to każdym innym środkiem transportu który ma 4 koła – czytaj samochodem autobusem, pociągiem itd.

Corocznie zapraszamy gości specjalnych, ludzi którzy związani byli z Junakiem w czasach jego produkcji jak też brali udział w zawodach sportowych na Junaku. W tym roku zaszczyci nas swoją obecnościa P. Wojciech Kulesza i Pan Paweł Koman, obydwaj silnie związani ze sportem.

W piątkowy wieczór (1.07) przewidziano prezentację filmu przygotowanego przez Pana Zbigniewa Konieczka na temat powstania logo JUNAK.

Główna część imprezy to sobota 2.07. W programie wycieczka krajoznawcza, wyjazd z Sielinka planowany jest na godzinę 9.00. Jedziemy do MIĘDZYRZECKIEGO REJONU UMOCNIONEGO w Pniewie. Na miejscu zwiedzanie bunkrów.

W drodze powrotnej po obiedzie, zawitamy na grodziski Rynek, gdzie uczestników przywitają Włodarze miasta. Pozostaniemy na rynku około godziny by zaprezentować motocykle mieszkańcom i gościom. Niedziela to dzień odpoczynku i wyjazdy uczestników do domu.

Nadmienię, że uczestnicy biorący udział to ludzie z całej polski (np. Warszawa, Gdańsk, Szczecin, Skarżysko Kamienna itd) i nie tylko, również zapowiedzieli się koledzy z Niemiec.

Zachęcam do zapoznania się ze stroną: http://www.junak.org.pl/ (szczególnie w dziale JUNAKOPEDIA), gdzie jest wiele informacji na temat samego motocykla jak również naszej działalności

– zachęca Rafał Lange ze Stowarzyszenia Miłośników i Posiadaczy Motocykla Junak SFM.

CZYTAJ DALEJ:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.