Zespół z Ptaszkowa przewodzi ligowej stawce

Zespoły z naszego powiatu rozpoczęły rozgrywki w A i B-klasie. Zobaczmy jak radziły sobie w pierwszych kolejkach nowego sezonu. W grupie 5 w A-klasie występują Sokół Rakoniewice, Pieczarka Wielichowo... Czytaj dalej »

Groclin-Dyskobolia Grodzisk Wlkp. pozbawiony Pucharu Polski 2004/2005

Zarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej, po zapoznaniu się z raportem Rzecznika Dyscyplinarnego PZPN oraz prawomocnymi wyrokami Sądu Rejonowego dla Wrocławia – Śródmieście we Wrocławiu w Wydziale V Karnym oraz w Wydziale IV... Czytaj dalej »

Rozwój lokalnych mediów potrzebuje finansowania, Twoje wpłaty czynią nas niezależnymi i samowystarczalnymi. Dziękujemy.

Udana inauguracja sezonu juniorów, trampkarzy i młodzików UKS Dyskobolia

W miniony weekend rozpoczęły się rozgrywki młodzieżowe Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej w Poznaniu. Wystartowały w nich drużyny juniorów  trampkarzy i młodzików starszych Uczniowskiego Klubu Sportowego Dyskobolia w Grodzisku Wielkopolskim.... Czytaj dalej »

Bez wygranej w minionej kolejce

Trwa sezon w Klasie Okręgowej, gdzie w grupie IV występują trzy zespoły z naszego powiatu. W minionej, czwartej już kolejce nie udało się żadnemu zespołowi odnieść wygranej. Najbliżej wygranej... Czytaj dalej »

Kameralne strzelania, czyli XII Biatlon Letni GKB

W sobotę 29 sierpnia o 11.01 wyruszyła na trasę XII edycji Biatlonu Letniego GKB pierwsza trójka zawodników. W tym roku zawody były wyjątkowo kameralne, bo udział w nich wzięło... Czytaj dalej »

Grodzisk Wlkp.: Polska Biega

W niedzielę 30 sierpnia po raz XIII  spotkaliśmy się w grodziskim parku miejskim na kolejnej już edycji Polska Biega. W tym roku nie tylko pandemia pokrzyżowała organizację imprezy, ale również... Czytaj dalej »

“Trenuj i graj z głową”

UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. prowadzi w sierpniu i wrześniu korzystne dla zdrowia i profilaktyki warsztaty szkoleniowo-informacyjne pod hasłem “Trenuj i graj z głową”. W okresie przygotowawczym do nowego sezonu... Czytaj dalej »

Biegowy Weekend z GKB!

Grodziski Klub Biegacza zaprasza na ostatnią sobotę i niedzielę sierpnia na Biegowy Weekend z GKB! W sobotę 29 sierpnia odbędzie się kolejna edycji Biathlonu Letniego, czyli połączenia dwóch dyscyplin:... Czytaj dalej »

Za nami kolejna edycja Talentiady

Za nami kolejna edycja Talentiady. prowadzonej przez UKS Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski pod patronatem Burmistrza Grodziska Wielkopolskiego. Tym razem 24 chłopców urodzonych w latach 2011-2012 wzięło udział w meczach piłki... Czytaj dalej »

Ekstraklasa wraca do Grodziska! WARTA POZNAŃ KONTRA LECHIA GDAŃSK

Piłkarze Warty Poznań zmierzą się w niedzielę o godz. 15 z Lechią Gdańsk w 1. kolejce PKO Ekstraklasy  i będzie to pierwszy od ponad ćwierćwiecza mecz „Zielonych” na tym... Czytaj dalej »