Specjalista ds. kluczowych klientów czyli sprzedaż wyższego stopnia.

Specjalista ds. kluczowych klientów czyli  sprzedaż wyższego stopnia. 1

OFERTA PRACY- Specjalista ds. kluczowych klientów czyli sprzedaż wyższego stopnia.

my_Logo_dodokumentowSzukasz pracy? Dobrze się składa. Dzięki nowotomyskiej firmie Effecta zajmującej się rekrutacją pracowników, doradztwem HR i szkoleniami cyklicznie prezentujemy w naszym serwisie atrakcyjne oferty pracy, które dostępne są dla mieszkańców naszych okolic.
Właścicielka firmy Justyna Bajor:

Dzisiaj chcemy Państwa zainteresować ofertą pracy na stanowisku Specjalisty ds. kluczowych klientów w branży biurowej (biuroserwis).
Zatrudniony kandydat może liczyć na b.dobre wynagrodzenie, za solidną pracę; sporą swobodę w działaniu; wsparcie merytoryczne w postaci najlepszych praktyk; narzędzia pracy typu samochód, laptop, telefon; pracę w środowisku znanych firm.
Jest to idealna oferta dla osoby, która posiada doświadczenie w sprzedaży, w sektorze klientów biznesowych oraz chce się rozwijać w handlu i zdobywać kolejne poziomy specjalizacji.
Praca na oferowanym stanowisku zakłada współpracę z obecnymi klientami strategicznymi firmy oraz pozyskiwanie nowych kluczowych odbiorców na terenie powiatów: nowotomyskiego, grodziskiego, wolsztyńskiego i kościańskiego. Zapowiada się więc ciekawie i ambitnie. Nie
obędzie się czasami bez udziału w przetargach i zapytaniach ofertowych. Praca będzie miała charakter terenowo- biurowy.
Jeszcze kilka słów o naszym kliencie, jest nim firma zajmująca się dystrybucją artykułów biurowych dla klientów biznesowych (czyli wspomniane biuroserwis), posiadająca także sieć sprzedaży detalicznej. Istnieje na rynku 10 lat i cały czas się rozwija dzięki niezwykłej dbałości o klienta i etycznemu działaniu.

WYŚLIJ SWOJĄ APLIKACJĘ LUB ZADZWOŃ: [email protected] , kontakt w sprawie oferty: 506-75-85-95
GWARANTUJEMY DYSKRECJĘ.

Te i inne oferty można znaleźć na naszej stronie www.namiarepotrzeb.pl oraz na facebooku. Zapraszamy także do naszej siedziby w Nowym Tomyślu, przy Pl. Chopina 12 lok. 105. W każdy poniedziałek od 9-17 prowadzimy dyżur.

W związku z pojawiającymi się ze strony osób poszukujący pracy pytaniami informujemy, że nie pobieramy opłat od kandydatów, a umowy o pracę są zawierane między kandydatem, a docelowym pracodawcą.

0 0 głosuj
Ocena artykułu

Wybrane dla Ciebie

Opublikował: PGO24

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Prosimy o komentarz.x
()
x