W Strzępiniu, gm. Granowo, 39 -letnia kobieta zatruła się śmiertelnie tlenkiem węgla… O tym i innych zdarzeniach z okresu świątecznego informuje grodziska Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej.

W wigilię w godzinach popołudniowych strażacy z OSP Granowo i JRG Grodzisk Wlkp. brali udział w działaniach ratowniczych w Granowie, gdzie doszło do zderzenia samochodu ciężarowego z osobowym. W zdarzeniu ucierpiał kierujący pojazdem osobowym.

Tego samego dnia załogi z JRG brały udział w pożarze budynku mieszkalnego w Opalenicy.

W pierwsze święto strażacy z OSP i JRG Grodzisk Wlkp. brali udział w gaszeniu pożaru budynku gospodarczego w Grodzisku Wlkp. na ul. Środkowej.

Wcześnie rano w drugi dzień świąt jednostki z Jabłonny , Rostarzewa, Rakoniewic i JRG w Grodzisku Wlkp. gasiły pożar garażu.   

Do najtragiczniejszego z zdarzeń doszło 26 grudnia w godzinach przedpołudniowych w miejscowości Strzępiń. 39- letnia kobieta śmiertelnie zatruła się tlenkiem węgla. Z budynku szczęśliwie ewakuowano jeszcze osiem pozostałych osób.  

opracował: mł. bryg. Marcin Nowak – KP PSP w Grodzisku Wlkp. 

0 0 głosów
Ocena artykułu


Telewizory do kupienia

"PGO24 Portal Grodziska i okolic - lokalny serwis informacyjny działający od 2010 w powiecie grodziskim (wielkopolskie).

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Odnieś się w tym miejscu
Pokaz wszystkie komentarze