Firma rodzinna Krystyna Kurek poleca na mikołajkowo – świąteczny stół nowe specjały. Rozwijamy się dla państwa, odpowiadając na wasze kulinarne potrzeby. To spowodowało, że w naszej ofercie wprowadziliśmy, obok znanych już wyrobów z drobiu, produkty z… wieprzowiny.

            Wysokiej jakości specjały cieszą się szczególnym uznaniem naszych klientów. Prawdziwym hitem sprzedażowym ostatnich tygodni jest schab gotowany w całości, czy też podsuszane frankfurterki z szynki. Nowa oferta wpiera lokalny biznes, gdyż nasze produkty pochodzą z małych, lokalnych wytwórni m.in. Dopiewa, Kuślina.

            W naszej ofercie nie brakuje dotychczasowych, chętnie kupowanych produktów z drobiu jak np. biała drobiowa parzona. Duża popularnością cieszy się szynka z indyka. Jest to produkt przygotowany z myślą o konsumentach dbających o swoje zdrowie. Szczególnie polecany chorujących na cukrzycę.

            Na świąteczno – noworoczny stół polecamy szerokim wybór garmażeryjny np. ozorki w galarecie produkt lokalnej firmy z Granowa.

Składamy naszym klientów życzenia spokojnych Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku 2022.

Zapraszamy do zakupów.

Materiał promocyjny

5 2 głosów
Ocena artykułu


Telewizory do kupienia

"PGO24 Portal Grodziska i okolic - lokalny serwis informacyjny działający od 2010 w powiecie grodziskim (wielkopolskie).

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Odnieś się w tym miejscu
Pokaz wszystkie komentarze