Sala weselna w górach

Szukacie wyjątkowego miejsca na Wasze przyjęcie weselne? Jak każda przyszła Para Młoda nie macie pewnie zbyt dużego doświadczenia w tej dziedzinie. Warto jednak zasięgnąć odrobiny wiedzy, żeby podjąć dobrą decyzję. W końcu będzie to miejsce, w którym przeżyjecie jedną z najważniejszych chwil w Waszym życiu. Podpowiemy Wam, na co najbardziej zwrócić uwagę przy wyborze sali!

Sala weselna- na co zwrócić uwagę?

Aby zacząć szukać sali weselnej, powinniście ustalić najpierw, ilu gości planujecie zaprosić. Dopiero wtedy będziecie wiedzieć, jak duża ma być ta sala. Goście nie mogą na siebie wpadać podczas tańca. Poza tym bardzo ważny jest aspekt oświetlenia. Sprawdźcie, czy w wybranych przez Was salach jest taki kolor i rodzaj oświetlenia, który Wam najbardziej odpowiada. Podoba Wam się dyskretne oświetlenie LED pod sufitem i przy podłogach, czy jednak lubicie mocne lampy w wyróżniających kolorach? Wybór należy do Was! Pamiętajcie jednak, że lampy nie mogą oślepiać gości. Światło nie może być przesadzone. Do tańca najlepszy jest lekki półmrok, natomiast lampy powinny sprawiać także ładny efekt na zdjęciach. Pewnie zastanawiacie się również, czy podłoga ma znaczenie. Oczywiście, że tak! Ale nie chodzi tu o względy estetyczne, bo tak naprawdę podłoga jest najmniej zauważalnym elementem sali. Znaczenie ma materiał, z którego ta podłoga jest wykonana. Jeśli jest to gres na wysoki połysk czy kafelki, istnieje prawdopodobieństwo, że goście będą się na nich ślizgać, a to może być już niebezpieczne. Panele także z czasem mogą zmienić się w prawdziwe lodowisko. Zapewnijcie więc sobie i gościom taką salę, w której będzie prawdziwy drewniany parkiet do tańca. Najważniejsze jest bezpieczeństwo gości. Lepiej, żeby wspominali świetną zabawę, a nie jakiś przykry incydent, spowodowany śliską podłogą.

Sala weselna- wystrój

Wystrój sali powinien pasować do Waszej ogólnej koncepcji i motywu przewodniego wesela. Jeśli chcecie zorganizować je w stylu skandynawskim, wybierzcie salę z takim właśnie wyposażeniem. Zazwyczaj jest to jasne drewno, wpadające w szarość oraz dużo bieli. Jeśli planujecie wesele w stylu rustykalnym albo loftowym, sala musi do tego pasować. Nawet wybór kwiatów ma znaczenie. Dobierzcie ich kolor do wystroju. Najlepiej sprawdzają się jasne dodatki kwiatowe na stołach, ponieważ pasują naprawdę do każdego wystroju sali. Ciekawie jest, kiedy kwiaty kontrastują z kolorem ścian i obrusów. Pamiętajcie jednak, żeby tych kolorów nie było za dużo. Znajdźcie salę, która będzie miała maksymalnie dwa kolory przewodnie i do nich dobierajcie dodatki. Najlepiej, gdy ściany są białe bądź kremowe, ale niekiedy Pary Młode chcą przełamywać stereotypy i wybierają salę ze ścianami w mocnych kolorach.

Wesele w górach

Sala weselna to bardzo ważny aspekt, ale jej okolica to także jest istotna sprawa. W końcu chcecie zrobić na gościach świetne wrażenie. Wesele w górach to jest coś niepowtarzalnego! Dlatego wybierzcie Dwór Korona Karkonoszy. Oprócz pięknej sali weselnej hotel ten położony jest w otoczeniu pięknej górskiej przyrody, która zachwyci Waszych gości!

Artykuł sponsorowany

CZYTAJ DALEJ:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *