Press "Enter" to skip to content
fot. Andrzej Mańkowski

Ruch Polska 2050 zapytał mieszkańców Grodziska

Poznajmy się – pod takich hasłem zwolennicy Ruchu Polska 2050 Szymona Hołowni pytali się mieszkańców Grodziska o ważne dla nich sprawy. Ankietę z pytaniami można było wypełnić na ul. Szerokiej i wrzucić do ustawionej urny.

Jak zapewnił Adam Luboński, koordynator ruchu na okręg nr 38 (Piła) – chcą poznać najważniejsze problemy i przekazać je do ratusza. Zaznaczył, że Polskę należy zmieniać w pozytywnym sensie tego słowa, bo nikt za nas tego nie zrobi. Nie może ulec temu co się dzieje.

            Na pytanie, czy jest to już element nieoficjalnej kampanii i wcześniejszych wyborów do parlamentu, co sugerował dzisiaj w mediach marszałek Terlecki z PiS, usłyszeliśmy  – Nie, ale kto wie… .

            Pojawiły się też krytyczne głosy wobec posła Pawła Kukiza, który zapowiedział wczoraj prace w Sejmie nad nową ordynacją wyborczą. Opozycja zgodnie podejrzewa, że ewentualne zmiany mają faworyzować obecnie rządzących.

            Liderzy Polska 2050 chcąc jednak skupić się na zmianach (solidaryzm społeczny, demokracja), a takim początkiem było posadzenie drzewa na Starym Rynku w Grodzisku – o czym przypomniał Filip Gulcz, grodziski koordynator  ruchu.

A2M

3.2 6 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Odnieś się w tym miejscu
Pokaz wszystkie komentarze