“Żona do adopcji” w Grodzisku Wielkopolskim

Zapraszamy do CK Rondo na bardzo zabawną i zadziwiająco piękną komedię teatralną, zatytułowaną “Żona do adopcji”. W życiu Adama wszystko miało swoje miejsce – dom praca, dom praca. Od... Czytaj dalej »

„Spacer po Grodzisku” – cofnij się w czasie

„Spacer po Grodzisku” to fascynująca podróż do przeszłości. Zobacz, kto budował i rozwijał to miasto na przestrzeni wieków. Poznaj słynnych mieszkańców i bohaterów Grodziska Wielkopolskiego – zachęca Urząd Miejski... Czytaj dalej »

Rozwój lokalnych mediów potrzebuje finansowania, Twoje wpłaty czynią nas niezależnymi i samowystarczalnymi. Dziękujemy.

Kąkolewo – widok z lotu ptaka

Dziś udostępniamy kolejny film zrealizowany przez Marcina Chrósta. Tym razem sterowany przez niego dron wzniósł się nad Kąkolewem. Co z tego wyszło? Zapraszamy do obejrzenia! 2020-06-10 Czytaj dalej »

Uczennice ZST na VI Maratonie Zumba Fitness

W sobotę 22 lutego 2020r. w Grodziskiej Hali Sportowej odbył się VI Maraton Zumba Fitness. Udział w tym wydarzeniu wzięły uczennice ZST im. Eugeniusza Kwiatkowskiego wraz z opiekunami Anną... Czytaj dalej »

Grodziskie Piwobranie 2019 [video]

Od piątku 21 czerwca w Grodzisku Wielkopolskim trwało Piwobranie. Specjalnie dla naszych Czytelników prezentujemy skrót filmowy wydarzeń związanych z tym sztandarowym, grodziskim świętem. Piątek na początek. Tego dnia mieliśmy... Czytaj dalej »

Grodziskie Piwobranie 2019

W tym roku Grodziskie Piwobranie odbędzie się w dniach 21-23 czerwca. Centrum Kultury RONDO w Grodzisku Wlkp. organizuje w dniach 21 – 23 czerwca br. tradycyjną i największą imprezę... Czytaj dalej »

Kąkolewo: ludzie wznieśli swój wzrok ku niebu

Za sprawą jubileuszu 100-lecia powstania Aeroklubu Polskiego w Poznaniu, na lotnisku w Kąkolewie, odbył się piknik lotniczy. Obchody 100 lecia Aeroklubu Polskiego w Poznaniu na lotnisku w Kąkolewie k.... Czytaj dalej »

Małe kino społecznościowe powstanie w Grodzisku Wielkopolskim

Gmina Grodzisk Wielkopolski zgłosiła swój akces do Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Wielkopolskich. Dzięki temu wzięła udział w projekcie mającym na celu utworzenie małego kina „Za rogiem” Dziś już wiadomo,... Czytaj dalej »

Kolejne filmy z cyklu Grodzisk i okolice z “lotu ptaka”

Kolejne filmy z cyklu Grodzisk i okolice z “lotu ptaka” zrealizował Marcin Chróst. Na pierwszym prezentowanym przez nas filmie widzimy Starostwo Powiatowe w Grodzisku Wielkopolskim.  Drugi przedstawia Grąblewo. Czytaj dalej »

Pożegnanie jesieni

Za oknem nagie kłęby gałęzi. W tym roku złota, polska jesień trwała wyjątkowo długo, ale dobiegła końca. Teraz warto dostarczyć sobie dużej dawki endorfin, żeby nie popaść w jesienną... Czytaj dalej »