Krystyna Kurek drobiowe grodzisk

Rozpoczęli zasłużone wakacje

Minął kolejny rok szkolny. Podczas uroczystego apelu dokonano podsumowania pracy w roku szkolnym 2017/2018.

Wyniki uczniów „Słowaka” są godne pochwały, gdyż 23 uczniów uzyskało świadectwa z wyróżnieniem, 39 uczniów bardzo dobre wyniki w nauce i nagrodę książkową.

Za dobre wyniki w nauce nagrodzonych zostało 57 uczniów. Wyróżnienie za 100% frekwencję otrzymało 8 uczniów, z tego trzech z najwyższą średnią ocen wyróżnionych zostało nagrodą specjalną w postaci opłaconego przez sponsora kursu prawa jazdy.

Najwyższą średnią w szkole a tym samym honorowy tytuł „Ucznia Roku” zdobył Konstanty Kinecki z klasy II b. Tenże uczeń uzyskał również honorowy tytuł „ Ucznia rozsławiającego imię szkoły” zdobywając między wieloma innymi działaniami tytuł Finalisty etapu centralnego XXXIII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej. Kostkowi bardzo gratulujemy.

Kolejnym, przyznawanym na zakończenie roku szkolnego tytułem jest miano „Klasy Roku”, którą została klasa Ic z najwyższą średnią w szkole 4,25.

Klasa II a natomiast okazała się być najbardziej przedsiębiorczą klasą w szkole uzyskując tytuł „ Klasa na bis”.

Konkurs na „Sportowca Roku” wygrała w kategorii dziewcząt Izabela Drozdowska, natomiast w kategorii chłopców Łukasz Borowczak, oboje z klasy II b.

Podczas uroczystego apelu wyczytani i nagrodzeni Pochwałą Dyrektora Szkoły zostali liczni uczniowie, którzy byli bardzo zaangażowani i aktywni w wielu olimpiadach, konkursach i przedsięwzięciach organizowanych w szkole i poza nią.

Teraz wszyscy udadzą się na 2 miesiące zasłużonych wakacji.

Źródło: LO Grodzisk Wlkp

Wybrane dla Ciebie

Autor: PGO24