Krystyna Kurek drobiowe grodzisk

Robert Biedroń buduje struktury w Grodzisku Wielkopolskim!

Już 22 stycznia o godz. 18:00 w CKR Masarnia, ul. Powstańców Chocieszyńskich 23e odbędzie się spotkanie otwarte sympatyków i sympatyczek Roberta Biedronia.

Udział wezmą również członkowie i członkinie zespołu obejmującego 11 powiatów w Wielkopolsce.

Prowadzącymi będą Jarosław Czetowicz, koordynator powiatu grodziskiego, oraz Hanna M. Zagulska, koordynatorka okręgu nr 38.

Mieszkańcy Grodziska Wielkopolskiego znają mnie, bo współorganizowałem Łańcuchy Światła pod Sądem Rejonowym oraz pikiety wspierające rodziców osób z niepełnosprawnościami. Angażuję się też w sprawy lokalne m.in. prowadząc stronę “My, Obywatele Grodziska Wielkopolskiego”. Z ruchem Roberta Biedronia związałem się, ponieważ mam dość wojny prowadzonej przez dwa główne ugrupowania na naszej scenie politycznej. Moja działalność zawsze była skupiona na codziennych potrzebach ludzi. Wiem, że Robert Biedroń będzie realizował konstytucyjne zasady sprawiedliwości społecznej. Marzę o tym by moje dzieci żyły w lepszej sprawiedliwej Polsce

– mówi Jarosław Czetowicz

Pochodzę z małej miejscowości w okolicach Szamotuł i wiem, co w Polsce oznacza wykluczenie. Dla polityków PiS i PO liczy się wyłącznie ich konflikt, uwielbiają debatować o pomnikach i ubliżać sobie nawzajem, a codzienne, najważniejsze problemy spychają na dalszy plan. W nowej inicjatywie Biedronia jest dokładnie na odwrót. To jedyna nadzieja na solidne przewietrzenie polskiej polityki i realną zmianę. Zachęcamy do zaangażowania już na poziomie lokalnym. Tylko tak zmienimy krajową politykę i stworzymy solidne podstawy, dzięki którym kolejne rządy nie będą lekceważyły naszych praw i potrzeb.

– podkreśla Hanna M. Zagulska, inicjatorka Łańcucha Światła Poznań, działaczka społeczna.

Strona wydarzenia: https://www.facebook.com/events/384100425499542

Informacja organizatora

Wybrane dla Ciebie

Autor: PGO24