Press "Enter" to skip to content

Remont budynku byłego dworca w Ujeździe

Urząd Miejski w Grodzisku Wielkopolskim poinformował o otwarciu ofert remontu budynku byłego dworca w Ujeździe.

Budynek ma być przeznaczony na cele turystyki i rekreacji. W postępowaniu wpłynęła jedna oferta. Przedsiębiorstwo Techniczne inż. Stanisław Snela ze Śmigla zaproponowało cenę 327.180 zł i trzyletnią gwarancję.

Zaproponowana oferta przekracza swoim kosztem przeznaczona na zadanie kwotę, która wynosi 279.753 zł. Wprowadzenie dodatkowych środków będzie wymagało wprowadzenia zmian do budżetu. Planowana inwestycja otrzymała dofinansowanie w wysokości 177 753 zł ze środków Unii Europejskiej.

W ramach prac budowlanych przy budynku dworca w Ujeździe zaplanowano przeprowadzenie remontu z uwzględnieniem wszystkich elementów zewnętrznych i części pomieszczeń budynku. Remont ma się zakończyć w połowie roku.

Remont przewiduje wymianę pokrycia dachowego, stolarki okiennej i drzwiowej, odnowienie elewacji budynku, roboty posadzkowe, tynkarskie, malarskie i okładzinowe, remont instalacji sanitarnych i elektrycznych oraz wyposażenie sali. W sąsiedztwie budynku planuje się montaż drewnianej altany ogrodowej oraz utworzenie miejsca na ognisko z ławkami, koszem na śmieci i tablicą informacyjną.

Film nakręcony na stacji kolejowej w Ujeździe:

https://www.facebook.com/KoscianskaRezerwaSkautowa/videos/1792930994370515/

0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Odnieś się w tym miejscu
Pokaz wszystkie komentarze