Propozycje do Medalu „Zasłużony dla Miasta i Gminy Grodzisk Wielkopolski”

Propozycje do Medalu „Zasłużony dla Miasta i Gminy Grodzisk Wielkopolski” 1

Podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej w Grodzisku Wielkopolskim pan Andrzej Mańkowski w imieniu Towarzystwa Miłośników Ziemi Grodziskiej wnioskował o nadanie Medalu  „Zasłużony dla Miasta i Gminy Grodzisk Wielkopolski dla następujących osób i instytucji:

– Anny Hoffman, przewodniczącej grodziskiego Koła Polskiego Stowarzyszenia Na Rzecz Osób z Niesprawnością Intelektualną za wieloletnią prace  i okazywane serce oraz poświęcenie dla wszystkich osób niepełnosprawnych.

– Antoniemu Kłakowi, vice staroście grodziskiemu, byłemu dyrektorowi grodziskiego Liceum, za ogromny wkład w rozwój naszego miasta i powiatu grodziskiego oraz za wielką życzliwość  i otwartość na wszelkie inicjatywy społeczne.

– Klasztorowi w Woźnikach na wzgórzu Wyrwał należącemu do Prowincji Zakonu Braci Mniejszych pod wezwaniem Świętego Franciszka z Asyżu za wkład w życie religijne, duchowe i kulturalne oraz za ogromny wkład w zachowanie lokalnej tożsamości i tradycji.

Ostateczną decyzje o przyznanie Medalu  „Zasłużony dla Miasta i Gminy Grodzisk Wielkopolski”  podejmie Rada Miejska w Grodzisku Wielkopolskim większością głosów.

Źródło: TMZG

0 0 głosuj
Ocena artykułu

Rozwój lokalnych mediów potrzebuje finansowania, Twoje wpłaty czynią nas niezależnymi i samowystarczalnymi. Dziękujemy.

Wybrane dla Ciebie

Opublikował: PGO24

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Prosimy o komentarz.x
()
x