Krystyna Kurek drobiowe grodzisk

Projekt GroxArt

Projekt GroxArt to pomysł na markę promującą młodych oraz starszych artystów z Grodziska Wlkp. i okolic. Powstał w listopadzie 2016 roku.

Pierwsza edycja odbyła się w ZSP im. Eugeniusza Kwiatkowskiego. Wtedy po raz pierwszy pod tym szyldem odbyła się wystawa, która miała za zadanie zachęcać do rożnych form sztuki nie tylko z zakresu klasycznych form (rysunek, malarstwo, rzeźba) ale także tych nowoczesnych (grafika, foto-manipulacja, digital art).

-informuje Patryk Tomaszewski

Naszym celem jest promocja ludzi, którzy chętnie coś tworzą oraz organizacja wydarzeń kulturalno – rozrywkowych. Chcemy dać możliwość młodym artystom pokazania swoich prac szerszej publiczności. W tym roku odbędzie się pierwszy festiwal muzyczny pod szyldem GroxArt, który będzie się odbywał w sali widowiskowej Centrum Kultury Rondo w Grodzisku Wlkp.

Start imprezy planowany jest na godzinę 17:00, odbędzie się ona w sali widowiskowej w Centrum Kultury Rondo. Bezpłatne zaproszenia są do odebrania w sekretariacie CK Rondo (ilość miejsc ograniczona)

Zapraszajcie znajomych, zabierajcie całe rodziny tak aby cała sala widowiskowa Centrum Kultury Rondo była wypełniona – wydarzenie jedyne w swoim rodzaju, będzie można zobaczyć oraz posłuchać twórczość ludzi z naszych okolic, którzy są na początku swojej drogi dlatego każde wasze wsparcie będzie dla nich ogromnym sukcesem!

-zachęca promotor imprezy

Wybrane dla Ciebie

Autor: PGO24